Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger İstanbul’da Zorlu Center’da bulunan Tommy Hilfiger mağazasının yeniden açıldığını duyurdu.

Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger İstanbul’da Zorlu Center’da bulunan TOMMY HILFIGER mağazasının yeniden açıldığını duyurdu. TOMMY HILFIGER global mağaza tasarım konseptini yansıtacak şekilde kapsamlı bir yenilemeden geçen Zorlu Mağazasının açılışı stil danışmanı ve influencer Zeynep Soylu’nun ev sahipliğini üstlendiği seçkin bir partiyle kutlandı. 

MELODİ ELBİRLİLER - ZEYNEP SOYLU

Modacı Pınar Bent'e yurt dışından yoğun ilgi!.. Modacı Pınar Bent'e yurt dışından yoğun ilgi!..

F-King Magazine dergisinin ve bir kreatif medya yapım şirketinin sahibi olan ve İstanbul Moda Akademisi'nde ders veren Zeynep Soylu, yeni mağazada düzenlenen kokteyl partide influencerlar, ünlüler, blog yazarları ve markanın dostlarından oluşan davetlileri ağırladı. Ünlü Türk DJ Berk Büyükakkın da müzikleriyle etkinliğe dinamizm kattı. Mağazanın yeni tasarım konsepti, markanın mirasını ve DNA'sını sade, modern yüzeyler ve ferah bir estetikle buluşturuyor. Müşterilere hizmet vermeye başlayan yeni konsept mağaza, benzersiz bir marka deneyimin yaşatırken klasik Amerikan stiline getirdiği özgün yorumları sunuyor.

 

MÜGE BOZ - CANER ERDENİZ

TOMMY HILFIGER ZORLU CENTER’DAKİ YENİ KONSEPT MAĞAZASININ AÇILIŞINI ÖZEL BİR PARTİYLE KUTLADI

Net 460 metrekare büyüklüğündeki mağazada İlkbahar 2022 TOMMY HILFIGER koleksiyonundan erkek giyim, kadın giyim, TOMMY JEANS, ayakkabı, çocuk giyim ve aksesuar seçkileriyle diğer yaşam tarzı ürünleri sunuluyor. Koleksiyon, ince çizgili dokulu kumaştan şort ve arşiv esintili düğmeli yakalı gömlek gibi temel parçalarla bireysel ifadeleri kutluyor. Kadın giyim seçkisinde ise daha sportif ve kolejli bir estetik öne çıkıyor. Rahat siluetler, eğlenceli orantılar ve konforlu stiller, abartılı yakalı, özel bel bantlı balon paçalı chino pantolonlar ve dokulu elbiselerle hayat buluyor. Tommy Hilfiger’ın Hiçbir Şeyi Boşa Harcamayan ve Herkese Kucak Açan iddialı sürdürülebilirlik misyonunu ileriye taşıyan İlkbahar 2022 TOMMY HILFIGER koleksiyonu, daha sürdürülebilir yöntemler ve malzemelerle üretilen parçalardan oluşuyor. 

MERT VİDİNLİ - MELODİ ELBİRLİLER - NİL NİNAT - ANİTA KONCABAHAR - BEDİRHAN SORAL - ZEYNEP SOYLU

Mağazanın iç tasarım konseptinde uzun yıllardır Tommy Hilfiger’a ilham kaynağı olan denizci yaşam tarzından unsurlar dikkat çekiyor. Temayı yansıtmak için ceviz ağacı detaylar, minimalist beyaz lake uygulamaları ve özelleştirilmiş parlak çelik parçalardan yararlanılıyor. Açık meşe zemin, özel TOMMY HILFIGER jakar ve zikzak desenli halılar, retro aydınlatma armatürleri ve kırmızı, beyaz ve lacivert marka renklerinde vurgular da tamamlayıcı unsurlar olarak kullanılıyor. 

Dünya çapında 100’den fazla ülkedeki 2.000’i aşkın TOMMY HILFIGER mağazası arasında Londra’da Brompton Road ve Regent Street, Tokyo’da Omotesando ve Düsseldorf’ta Schadowstraße adresinde olmak üzere dört global amiral mağaza yer alıyor. Amsterdam, Pekin, Berlin, Cannes, Köln, Dublin, Floransa, Frankfurt, Hamburg, Helsinki, Hong Kong, İstanbul, Lima, Lüksemburg, Madrid, Mexico City, Milano, Moskova, Mumbai, Münih, Osaka, Panama City, Punta del Este, Santiago, SãoPaulo, Seul, Şanghay, Singapur, Sydney, Viyana ve Zürih şehirlerinde ise anchor mağazalar bulunuyor.

Markanın dostları ve takipçileri #TommyHilfiger etiketini ve @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medya paylaşımlarına katılmaya davet ediliyor.