Türk pop müziğinin efsane ismi Kenan Doğulu, Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum’da sevenlerine unutulmaz bir konser deneyimi yaşattı.

KENAN DOĞULU 

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii'nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, Türkiye’nin en sevilen müzisyenlerinden Kenan Doğulu’yu her yaz olduğu gibi bu yaz da misafir etti.

Ken on the Beach projesi ile Caresse Bodrum’un eşsiz Karaada manzaralı yaşam katının havuz terasında düzenlenen bu büyüleyici gecede Kenan Doğulu unutulmaz sahne şovları eşliğinde en sevilen şarkılarını söyledi.

VOLKAN-SANEM BÜYÜKHANLI

KENAN DOĞULU CARESSE BODRUM'DA YENİDEN SEVENLERİYLE BULUŞTU

Caresse Bodrum ev sahipliğinde gerçekleşem buluşmaya , sanat ve cemiyet hayatından Volkan - Sanem Büyükhanlı, Asuma - Hüsnü Güreli, Banu Alp, Cem- RoniT Hakko, Cem-Gülseren-Elif Eren, Moris Kohen, Sanem - Ralf Tezman, Dila - Dağhan Doğruer, Funda Filibeli,Yelda - Hakan Tiftik, Ömer Onan, Hande - Mehmet Gamgam, Nazlı - Kaan Sert, Ömer Dormen, Ayşe Arman, Alya Dormen, Cemre- Selçuk İnan, Tuğba - Nuri Develi ve İpek - Talat Abdik gibi isimler de katıldı.

ASUMAN-HÜSNÜ GÜRELİ.

Caresse Bodrum’a özel bir klasik haline gelen “Yazmışsa Bozmak Olmaz” şarkısıyla başlayan Kenan Doğulu konserini, Caresse Bodrum’un misafirleri aynı zamanda kendi oda ve özel teraslarından da izleme ayrıcalığını yaşadılar.

Grand Sapphire Resort, Kıbrıs'ta görkemli bir törenle açıldı Grand Sapphire Resort, Kıbrıs'ta görkemli bir törenle açıldı

BANU ALP

CEM - RONİT HAKKO

CEM - GÜLSEREN - ELİF EREN

MORİS KOHEN - PINAR HACIRAİFOĞLU

CEM-RONİT HAKKO, VOLKAN-SANEM BÜYÜKHANLI - MORİS KOHEN - PINAR HACIRAİFOĞLU, SANEM-RALF TEZMAN

RALF TEZMAN

SANEM BÜYÜKHANLI - SANEM TEZMAN - PINAR HACIRAİFOĞLU - RONİT HAKKO

SANEM TEZMAN - RONİT HAKKO

DİLA-DAĞHAN DOĞRUER

FUNDA FİLİBELİ

YELDA TİFTİK 

HAKAN TİFTİK - ÖMER ONAN

HANDE-MEHMET GAMGAM

NAZLI - KAAN SERT

ÖMER DORMEN-AYŞE ARMAN - ALYA  DORMEN

SELÇUK - CEMRE İNAN 

TUĞBA-NURİ DEVELİ

TALAT-İPEK ABDİK

VOLKAN BÜYÜKHANLI - CEM HAKKO

Editör: MURAT ÖZER