Hepsiburada, Efsane Kasım'ı özel bir geceyle başlattı. Hepsiburada CEO'su Nilhan Onal Gökçetekin'in ev sahibi olduğu ve markanın yüzü Kıvanç Tatlıtuğ'un da katıldığı geceye iş insanları ve ünlü isimler katıldı. 

EMEL YILDIRIM 

ökçetekin ile Efsane Kasım'ı başlatan gong'u çalan Tatlıtuğ "Hepsiburada ekibinin bir parçası olmaktan çok mutluyum, efsane bir Kasım yaşayacağız" dedi.

MELODİ ELBİRLİLER, ARDA TÜRKMEN

Hepsiburada, Türkiye'ye ilk kez yedi yıl önce getirdiği Efsane Kasım'ı bu yıl marka yüzü Kıvanç Tatlıtuğ ile başlattı. Esma Sultan Yalısı'nda düzenlenen özel geceye Müge Boz  - Caner Erdeniz, Ahu - Süleyman Orakçıoğlu, Melodi Elbirliler  - Arda Türkmen, Gülden Güral gibi isimler katıldı.

FATİH KARACA 

Gecede, Efsane Kasım'ı başlatmak üzere gong töreni düzenlendi. Hepsiburada CEO'su Nilhan Onal Gökçetekin ve Kıvanç Tatlıtuğ'un butona basarak, platformun uygulama ve websitesini Efsane Kasım renklerine büründürdüğü davette eğlenceli anlar yaşandı.

KIVANÇ TATLITUĞ - NİHAN GÖKÇETEKİN

HEPSİBURADA'NIN MARKA YÜZÜ KIVANÇ TATLITUĞ, EFSANE KASIM'I BAŞLATAN GONG'U ÇALDI 

Hepsiburada CEO'su Nilhan Onal Gökçetekin, “Bugün burada sizlerle birlikte Efsane Kasım'ın hemen öncesinde birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Hepsiburada, Türkiye'de e-ticaretin milli takımı ve yedi sene önce Efsane Kasım'ı Türkiye'ye getirmiş olan marka. Bu ay birbirinden özel tekliflerle kampanyalarla hem müşterilerimize hem de platformumuzdaki markalara ve iş ortaklarımıza kazandıracağımız; e-ticaret ekosistemini canlandıracağımız bir ay olacak" dedi.

KIVANÇ TATLITUĞ

Kıvanç Tatlıtuğ ise “Hepsiburada ekibinin bir parçası olmaktan çok mutluyum, efsane bir kasım yaşayacağız" diye konuştu. Efsane Kasım alışveriş listesine eklediği ürünleri soran Gökçetekin'in Tatlıtuğ'dan aldığı yanıt ise “Uzun zamandır ilgimi çeken bir şey var, aşçılık, gastronomi, mutfak. O yüzden bu ürünleri Efsane Kasım alışveriş listeme ekleyeceğim" şeklinde konuştu.

CEMRE SOLMAZ

Ünlü oyuncu  John Cusack'dan ‘duraklama’ öncesindeki İsrail saldırılarına tepki Ünlü oyuncu John Cusack'dan ‘duraklama’ öncesindeki İsrail saldırılarına tepki

ALİHAN HOTİ - NURİ ÖZTAŞKIN 

MERVE YORGANCILAR - ORKUN IŞITMAK