Premium otomobil üreticisi Lexus, eşsiz bir davete daha imza attı. Yeni RX SUV modelinden ilham alarak Emir Ersoy orkestrası tarafından hazırlanan müzik repertuvarı, Gökçe Bahadır’ın yorumuyla seslendirildi.

Büyükada'ya yeni soluk getiren tarihi hotel: "Laden Palas" Büyükada'ya yeni soluk getiren tarihi hotel: "Laden Palas"

EMİR ERSOY - GÖKÇE BAHADIR 

Bodrum’da sanatın tüm dallarından esinlenerek oluşturulan Zai’de sahne alan Gökçe Bahadır, ipeksi sesiyle konuklarıbüyüledi.

MURAT ERTUĞRUL - GÖZDE YURTSAL - DERYA BÜYÜKKUŞOĞLU 

ASUMAN - HÜSNÜ GÜRELİ 

Lexus’un büyük SUV modeli RX’in tasarımından ve sıra dışı özelliklerinden ilham alarak oluşturulan repertuvar, gece boyunca konuklara kaliteli müziğin keyfini yaşattı.

DİLA TARKAN 

Gastronomi ve sanatı bir araya getiren geceye, Murat Ertuğrul, Derya Büyükkuşoğlu, Dila Tarkan, Hakan Kütahya, Nurcan-Turgay Artam, Asuman-Hüsnü Güreli, Devrim Özkan, Zeynep Soylu gibi isimler katıldı.

NURCAN - TURGAY ARTAN 

Zai’nin sanat ve yaşam dolu atmosferinde muhteşem bir gecenin tadını çıkartan konuklar, Lexus’un misafirperverliğini yaşarken, aynı zamanda Lexus’un yeni modeli RX’in detaylarını keşfettiler.

DİLA TARKAN - LEXUS

Lexus RX’in tasarımı, hibrit teknolojisi, sessizliği ve üstün güvenliği şarkılarla hayat bulurken, Zai’nin dinlendirici atmosferinde unutulmaz bir müzik ziyafeti gerçekleştirildi.

DEVRİM ÖZKAN 

HAKAN KÜTAHYA

ZEYNEP SOYLU 

JESS MOLHO