Lübnanlı iş insanı Rachad Ghandour, iş insanı Burcu Özüyaman, geçtiğimiz akşam Four Seasons Otel’de "masal gibi" geçen dini törenle dünyaevine girdiler.

Lübnan insanı Rachad Ghandour, iş insanı Burcu Özüyaman, 2 gün 2 gece sürecek düğünlerinin ilk gününü önceki akşam Four Seasons Otel’de "masal gibi" geçen dini törenle dünyaevine girdiler.

RACHAD GHANDOUR - BURCU ÖZÜYAMAN 

Elif İnci Aras ve Barış Baran Aras çifti New York'ta Elif İnci Aras ve Barış Baran Aras çifti New York'ta

BURCU ÖZÜYAMAN GELİNLİKLE GÖZ KAMAŞTIRDI 

Sadece aile üyelerinin ve yakın dostlarının katıldığı prewedding davette Burcu Özüyaman, ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı imzalı gelinlik ile göz kamaştırdı.

TUĞÇE POSTOĞLU - MELİS ÖZER - EYLEM İPEK ŞAFAK - BEGÜM ÖZER

GÖRKEMLİ DİNİ NİKÂH GÖZ DOLDURDU 

Düğün için masraftan kaçınmayan çiftin düğün töreni Ortadoğu jet sosyetesini ve iş dünyasını İstanbul’da buluşturdu. Lübnan, Kuveyt, Suudi Arabistan ve Katar’dan işadamları, yatırımcıları, kraliyet aileleri mensupları, bakan ve parlamenterler ve cemiyet hayatının tanınmış aileleri çiftin mutluluğuna tanıklık etti. 

Özel uçakları ile İstanbul’a gelen misafirler, Türk ve Lübnan kültürüsentezleyen rüya gibi bir organizasyonla unutulmaz anlar yaşadı.

DİNİ NİKÂHI NİHAT HATİPOĞLU KIYDI

Sevim Egesoy’un kızı Burcu Özüyaman nikah töreninin başlamasıyla birlikte eşi Rachad Ghandour ile alkışlar eşliğinde salona geçtiler. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu çiftin dini nikahlarını kıyıp onlara evlilikle ilgili tavsiyeler verdi.

BURCU ÖZÜYAMAN - SEVİM EGESOY - RACHAD GHANDOUR

Nikahın kıyılmasının ardından gelin ve damat aile üyeleri ve dostlarıyla mutluluklarını paylaştılar.

DERYA AYAYDIN

FUAT PEKER - SABA PEKER - BURCU ÖZÜYAMAN - RACHAD GHANDOUR - RAŞİT BAĞZIBAĞLI

Gecede Özlem Yıldız, Özge Ulusoy, Gülay Kamaz, Derya Ayaydın, Eylem İpek Şafak, Begüm Özer, Melis Özer, Ferhat-Feyda Aydın, Fuat-Saba Peker ve Bülent-Selvi Sertaç çifti göze çarpan isimler arasındaydı.

MELİS ÖZER - BEGÜM ÖZER

Semazen gösterilerinin ardından temposu yükselen törende Anadolu'nun her köşesini temsil eden folklor ekipleri ve danslarla gece geç saatlere kadar devam etti.

GÜLAY KAMAZ

Gecenin finalinde ise Beyrut’un renkli ve egzotik eğlence dünyasının önde gelen topluluklarından biri olan The Chehadé Brothers, muhteşem performansıyla konukları coşturdu.

ÖZGE ULUSOY

GECEDEN NOTLAR

-Düğünde Türk ve Lübnan mutfağının geleneksel lezzetleri, geleneksel giysili servis elemanlarınca konuklara ikram edildi.

-Otelin salonuna el dokuması halılar serildi, yüzlerce çiçek ve özel dekor malzemeleri kullanıldı.

-Salona girene kadar dansçıların yöresel kıyafetleriyle seremonide dans etmesi renkli görüntüler oluşturdu.

-Gelinlik rekoru kıracak olan Özüyaman, dini törende Raşit Bağzıbağlı imzalı tasarımla büyüledi. Mandarin Oriental Bosphorus’da yapılacak olan düğün törenine ise Hakan Akkaya tasarımı zarif bir gelinlikle gidecek. Davetlilerin karşısına çıkarken ve after partide ise dünyaca ünlü Lübnanlı moda tasarımcısı Elie Saab imzalı 2 gelinlik giyecek.

ÖZLEM YILDIZ

EYLEM İPEK ŞAFAK

FERHAT AYDIN - FEYZA AYDIN

FUAT PEKER - SABA PEKER

ELİF SAĞLAM - OMAR GHANDOUR

SELVİ - BÜLENT SERTAÇ

RAŞİT BAĞZIBAĞLI