Boğaz manzaralı büyüleyici teras katında, prestijli mimarisi ve lezzetten servise premium hizmet kalitesiyle, İstanbul’un en popüler mekanı olmaya hazırlanan Vandal Signature, şehrin yeni gastronomi mahallesi Galataport’ta açıldı. 

SAFFET EMRE TONGUÇ - LEYLA ALATON - SERDA BÜYÜKKOYUNCU

İş, sanat ve cemiyet hayatından pek çok ünlü ismin katılımlarıyla renklendirdiği açılışta, davetliler denizden gelen tatlı esintiler, keyifli yaz ambiyansı ve farklı kültürlerin geçmişten geleceğe uzanan lezzetlerini müziğin büyüleyici notaları eşliğinde yaza “Merhaba” dedi.  

ÖMÜR OLCAY

Sokak sanatının lüks ve konforla birleştiği büyülü bir ortamda misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatan Vandal, İstanbul’un en popüler mekânı olmaya hazırlanan Vandal Signature konseptini, şehrin yeni gastronomi mahallesi Galataport’ta açtı. 

CEM - HÜLYA KALYONCU

Ömür Olcay ev sahipliğinde Vandal açıldı. İş, sanat ve cemiyet hayatından Leyla Alaton, Saffet Emre Tonguç, Hande Demir, Alegra Levi, Neva Dürüst, Demet Şener - Tolga  Arman, Cem -Hülya Kalyoncu çifti ve Rüya Büyüktetik gibi pek çok ünlü ismi buluşturan açılışta, davetliler New York’lu müzisyen Allen Hulsey’in canlı müzik performansı eşliğinde keyifli saatler geçirdi. Eğlence, DJ Bilgehan Ünveri ve Merve Topuz ile gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

 

BESTE - MUSTAFA YURTTAŞ

İSTANBUL'DA YAZ AMBİYASI 

Birbirinden farklı konseptlerle tasarlanmış üç ayrı kattan oluşan Vandal Galataport’un 400 kişi kapasiteli teras katında yer alan Vandal Signature, yaz aylarına özel bambaşka bir konseptle yaza merhaba diyor. Hasırların ve bambuların hâkim olduğu tasarımı ile Vandal’ın ilk iki katından farklı olarak tasarlanan Signature, büyüleyici boğaz manzarası eşliğinde lezzetten servise premium hizmet kalitesiyle misafirlerini ağırlıyor. 

HANDE DEMİR

Etkileyici manzarası, bohem tarzı ve eğlenceli DJ performansları ile yaz tatilinin enerjisini adeta şehre taşıyan mekân, kapılarını akşamüstü saatlerinde açıyor. Denizden gelen tatlı esintiler eşliğinde gece 2’ye kadar devam eden eğlence, İstanbul’da yaz ambiyansı yaşatıyor.

NEVA DÜRÜST

SIGNATURE KONSEPTİNE ÖZEL MENÜ 

Farklı kültürlerin geçmişten geleceğe uzanan lezzetlerini müziğin büyüleyici notalarıyla harmanlayan Signature, sektörün deneyimli isimlerinden Şef İsmail Muhacır’ın teras konseptine özel olarak oluşturduğu menü ile hizmet veriyor. Dünya mutfağının en seçkin örneklerinden butik lezzetler sunan menüde, ızgara tatlar ve deniz ürünleri ağırlıkta. Atıştırmalık lezzet arayışında olanlar için pizza ve mini burger alternatiflerinin bulunduğu menüde, Kadayıfta Tiger Karides, Steak Tartar, Dana Carpaccio & Burrata, Izgara Kaya Levrek ve Deniz Mahsüllü Linguine gibi lezzetleri tadımlamak mümkün. Ayrıca özel suşi barı bulunan mekan, tatile gitmeden tatil hissini yaşatan keyifli ambiyansı ile bu yazın favori adreslerinden olacak. 

ECE KIRAL 

Giriş katında farklı kültürlerden çeşitli sokak lezzetleri ile hizmet veren Vandal Galataport, 300 kişilik misafir ağırlama kapasiteli boğaz manzaralı orta katında ise, hem lezzeti hem de eğlenceyi aynı anda deneyimleme fırsatı sunuyor.