Aras Kargo’da üst düzey bir atama gerçekleşti. Aras Kargo Uluslararası İşler, İş Geliştirme ve Strateji Başkanı, Ramazan Altınay oldu.

Aras Kargo, şirketin Uluslararası İşler, İş Geliştirme ve Strateji Başkanlığı’na Ramazan Altınay'ı getirdi. Lojistik yönetimi, sınır ötesi ticaret ve iş geliştirme alanlarında deneyime sahip olan Altınay, uluslararası arenada sektör ve pazar araştırmalarının yürütülmesi, yeni iş fırsatlarının ve projelerin belirlenmesi, sürdürülebilir müşteri ilişkileri kurulması ve süreç iyileştirme çalışmalarının yönetilmesinden sorumlu olacak.

Bakan Nebati: "Türkiye, borç stoku açısından en az borçlu ülkeler arasında yerini perçinledi" Bakan Nebati: "Türkiye, borç stoku açısından en az borçlu ülkeler arasında yerini perçinledi"

RAMAZAN ALTINAY KİMDİR?

Altınay daha önce, 10 yıl süreyle farklı rollerde çalıştığı Türkiye'deki bir e-ticaret platformunda en son Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Görev süresi boyunca satıcı yönetimi, lojistik, bölge yönetimi, sınır ötesi ticaret, satıcı eğitimi ve proje geliştirme departmanlarını yönetti. Altınay, öncesinde de nakliye ve operasyon müdürü olarak çalıştı.

TOBB E-Ticaret Meclisi Üyesi, ETİD Yönetim Kurulu Üyesi olan Altınay, Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini ve Sabancı Üniversitesi'nde yönetici geliştirme programını tamamlamıştır.