Grammy ödüllü, Rock and Roll Hall of Fame üyesi efsane grup BON JOVI, kuruluşlarının 40. Yılının şerefine bir kutlamayı da Island Records etiketiyle yayınladıkları yeni şarkıLegendary” ile yapıyor.

BON JOVI’NİN YENİ ALBÜMÜ "FOREVER" 7 HAZİRAN'DA ISLAND RECORDS ETİKETİYLE YAYINLANACAK

BON JOVI’nin yeni parçası, grubun 7 Haziran 2024'te yayınlanacak 16. stüdyo albümü FOREVER öncesinde ısınma turu niteliğinde. Özel renkli plak seçenekleri ile birlikte; CD’ler, kasetler ve sınırlı sayıda imzalı kopyayı şimdi ön sipariş edebilirsiniz.

DÖRT BÖLÜMLÜK BON JOVİ BELGESELİ “THANK YOU, GOODNIGHT: THE BON JOVI STORY”’NİN GALASI GRUBUN 40. YILINDA SXSW’DE YAPILACAK

Geçen ay düzenlenen 66. Grammy Ödülleri’nde, Jon Bon Jovi 2024 MusiCares Yılın Kişisi seçildi ve L.A. Kongre Merkezi'nde Bruce Springsteen, Shania Twain, Melissa Etheridge, Sammy Hagar, Jason Isbell, Jelly Roll, Train'den Pat Monahan gibi birçok kişinin katıldığı katıldığı all-star ödül konseri ile onurlandırıldı.

Jon Bon Jovi’nin sözleriyle:

“Bu albüm keyifli bir hisse geri dönüş. Yazma sürecinden, kayıt sürecine; Bon Jovi’ye özgü; “müziğin sesini aç ve iyi hisset” tarzında.”

BON JOVI'nin 40. yıl dönümü kutlaması bu gece SXSW Konferansı'nda devam ediyor, HULU Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story’yi prömiyer yapıyor. Grubun tüm kariyerini kapsayan dört bölümlük belgesel serisi resmi prömiyerini 26 Nisan'da HULU'da yapacak. Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story, BON JOVI'nin geçmiş ve şimdiki üyelerinin işbirliği ile yapılmış ilk belgesel niteliğinde.

BON JOVI: FOREVER - parça listesi

1. Legendary

2. We Made It Look Easy

3. Living Proof

4. Waves

5. Seeds

6. Kiss The Bride

7. The People’s House

8. Walls Of Jericho

9. I Wrote You A Song

10. Living In Paradise

11. My First Guitar

12. Hollow Man

Fotoğraf: Mark Seliger

Virtüöz piyanist Maksim Mrvica, İstanbul'da konser verecek Virtüöz piyanist Maksim Mrvica, İstanbul'da konser verecek

BON JOVI HAKKINDA:

1983’te kuruldukları günden bu yana, Bon Jovi dünya çapında rock ikonları arasına yerini yazdırmış ve Rock & Roll Hall of Fame’in yanı sıra Şarkı Yazarları Şeref Kütüğü'ne kabul edilmiştir. Dünya çapında 130 milyondan fazla albüm satan, 50'den fazla ülkede 35 milyondan fazla kişi için binlerce konser veren ve son on yılda dünya genelinde 1 milyar dolardan fazla hasılat elde eden Bon Jovi,  rock and roll kavramının tam anlamıyla karşılığıdır.  

Editör: MURAT ÖZER