Disney+’ın yeni orijinal dizisi ‘Dünyayla Benim Aramda’ için heyecanlı bekleyiş tüm hızıyla sürerken yeni bir fragman daha bugün izleyiciyle buluştu. 

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+’ın yeni orijinal dizisi ‘Dünyayla Benim Aramda’ için heyecanbekleyiş tüm hızıyla sürerken yeni bir fragman daha bugün izleyiciyle buluştu. 

14 EYLÜL’DE YAYINA GİRECEK DISNEY+’IN ORİJİNAL DİZİSİ ‘DÜNYAYLA BENİM ARAMDA’NIN YENİ FRAGMANI YAYINLANDI!

The Walt Disney Company’nin tüm dünyada milyonlarca üyeye sahip dijital yayın platformu Disney+’ın yeni yapımı ‘Dünyayla Benim Aramda’ için geri sayım devam ediyor.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Hülya Gezer yaparken, senaryosunda Pınar Bulut imzası yer alıyor.

'Mükemmel Eşleşme' akşam yemeği davetinde buluştu  'Mükemmel Eşleşme' akşam yemeği davetinde buluştu 

Yayın tarihinin 14 Eylül olarak açıklanmasının ardından yayınlanan dikkat çekici fragmanla diziye dair merakın giderek yükseldiği projenin zengin oyuncu kadrosunda Demet ÖzdemirBuğra GülsoyHafsanur SancaktutanMetin Akdülgerİbrahim SelimMelisa DöngelAli Yoğurtçuoğlu  ve  Zerrin Tekindor gibi başarılı isimler yer alıyor.

‘Dünyayla Benim Aramda’, büyük bir aşk ve tutkuyla başlayan ilişkisinin artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor.

Popüler bir oyuncuyu canlandıran Buğra Gülsoy ve başarılı bir derginin genel yayın yönetmenine hayat veren Demet Özdemir’in ilişkilerinin mercek altına alındığı dizinin yayınlanan fragmanında duyulan “On beş milyon insan arasında bulduk birbirimizi ama aynı evin içinde kaybettik.” sözleri, seyirciye aşkta değişen dengelerle ilgili sürükleyici bir hikayenin sinyallerini veriyor.

Oyuncuları ve etkileyici hikayesiyle dikkatleri üzerine çeken ‘Dünyayla Benim Aramda’ 14 Eylül’de sadeceDisney+’ta olacak.

Dünyayla Benim Aramda Yeni Fragman: https://www.youtube.com/watch?v=ofnwWH8Buq0