Erdoğandan Haberleri

erdoğandan haberleri ve güncel erdoğandan gelişmeleri, erdoğandan ile ilgili tüm video, erdoğandan fotoğrafları ve erdoğandan haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj paylaştı.

GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, tüm babaların Babalar Günü'nü kutladı.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "İsrail'in çadır kampını bombalaması, insanlık onuruna yapılmış en büyük ihanetlerden biridir" dedi.

GENEL

Emine Erdoğan, Nijerya'nın başkenti Abuja'da düzenlenen İİT Üyesi Afrika Ülkelerinin Kanserle Mücadele Farkındalığının Artırılması ve Destek Programı'nın bugünkü oturumunda onur...

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Tüm annelerin Anneler Günü'nü tebrik ediyor, ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum"...

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Avrupa Günü' nedeniyle mesaj yayımladı...

GÜNCEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Ülkemizle birlikte tüm dünyada kutlanan '1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü tebrik ediyorum" dedi.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Katoliklerin ruhani lideri Papa Fransuva'ya Filistin konulu mektup gönderdi.

GENEL

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hamas Siyasi Büro Başkanı Heniyye ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı nedeniyle video mesaj yayımladı.

GENEL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da cuma namazı sonrası camiden ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtladı.