Mehmet Nuri Ersoy Haberleri

Mehmet Nuri Ersoy haberleri ve güncel Mehmet Nuri Ersoy gelişmeleri, Mehmet Nuri Ersoy ile ilgili tüm video, Mehmet Nuri Ersoy fotoğrafları ve Mehmet Nuri Ersoy haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


SANAT

Dünyanın dört bir yanından sanatçıları bir araya toplayan 60. Venedik Bienali’ne Türk sanatçı Asmer Sultanova damgasını vurdu.

SANAT

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Venedik Bienali'nde Türkiye Pavyonu'nun açılış törenine katıldı.

GENEL

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Berlin'de turizm dünyasının önde gelen sektör temsilcileriyle görüştü...

EKONOMİ

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK)' nun düzenlediği Türkiye- Suudi Arabistan Yatırım ve İş Forumu, İstanbul'da gerçekleştirildi.

SANAT

Dilek Hanif’in sunduğu ve NTV’nin Halkbank’ın katkılarıyla hayata geçirdiği Halkın Sanatı, 32 bölümün ardından özel bir kitap ve sergiye dönüştü.

SANAT

Türkiye  ile Azerbaycan arasındaki kültürel iş birliği anlaşması, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile Azerbaycan Kültür Bakanı Adil...

SANAT

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Türkiye'nin ilk ve tek nekropol müzesinin açılışını yaptı.

GENEL

Türkiye İş Bankası’nın Cumhuriyet’in 100’üncü yıl dönümü vesilesiyle düzenlediği ‘Atatürk Vizyonuyla Gelecek Yüzyıla Bakış’ başlıklı uluslararası konferans başladı. 

MAGAZİN

Pop müziğin Süperstarı Ajda Pekkan, uzun aradan sonra Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı. 

GÜNCEL

Sanatçı  Özkan Uğur için, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenin ardından Taksim Camii’nde cenaze namazı kılındı.

GÜNCEL

MFÖ grubunun üyelerinden sanatçı Özkan Uğur için Atatürk Kültür Merkezi'nde tören düzenlendi.