Yaptı Haberleri

yaptı haberleri ve güncel yaptı gelişmeleri, yaptı ile ilgili tüm video, yaptı fotoğrafları ve yaptı haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


GENEL

ABD Başkanı Joe Biden, talk show programına katılmak için gittiği New York kentinde basın mensuplarına açıklama yaptı...

GENEL

Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi (NSC) Koordinatörü John Kirby, düzenlediği basın toplantısında İsrail’in olası Refah harekatına ilişkin açıklama yaptı.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Venezuela resmi ziyaretinde Venezuela Dışişleri Bakanı Yvan Gil ile ortak basın toplantısı düzenledi.

BİLİM-TEKNOLOJİ

Türkiye'nin milli muharip uçağı Kaan, ilk uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi...

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

GÜNCEL

Avrupa Birliği Dışişleri ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, AB Dışişleri Konseyi toplantısı öncesi açıklama yaptı.

GENEL

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Münih’te İtalya Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Antonio Tajani ile görüştü.

GÜNCEL

Çöpler Maden Sahası'nda çalışmaları takip eden İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, açıklama yaptı.

GÜNCEL

Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Mısır sınırındaki Refah kentine yönelik saldırılarına ilişkin açıklama yaptı...

GÜNCEL

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, İstanbul Adalet Sarayı'nda saldırının yapıldığı alanda incelemelerde bulunduktan sonra basın açıklaması yaptı.

GÜNCEL

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, terör saldırısının ardından akşam saatlerinde İstanbul Adalet Sarayı'na geldi.

EKONOMİ

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye İstatistik Kurumu'nun açıkladığı ocak ayı enflasyonuna ilişkin açıklama yaptı.