Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri olan Michelin’in yaz kampanyası hız kesmeden devam ediyor. Michelin, yetkili bayilerinden lastik satın alan müşterilerine, 950 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatı sunuyor.

Lastik sektöründe “uzun ömürlü performans’’ stratejisiyle ilk kilometreden son kilometreye kadar yüksek performans sunan teknolojiler tasarlayan Michelin’nin yaz kampanyası devam ediyor.

MICHELIN YAZ KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

1 Mart’ta başlayan ve 31 Temmuz’a kadar devam eden kampanya kapsamında Michelin’den binek, 4x4 ve LTT grubundaki yaz lastikleri veya CrossClimate kategorilerinden tek seferde 4 adet ve üzeri satın alımlarda ve söz konusu satın alma ile aynı zamanda satın alınacak kampanyaya dahil lastik servis ve araç bakım hizmetlerinde sürücüler, 950 TL’ye varan araç bakım ve servis fırsatından yararlanabilecek.

950 TL'YE VARAN FIRSATLAR

Kampanya kapsamında, 15” jant Michelin yaz lastiği veya CrossClimate (binek ve SUV) grubu ile 450 TL, 15” Hafif Ticari Yaz ve Crossclimate Lastiklerinde 450 TL, 16” Yaz ve Crossclimate Lastiklerinde (binek ve SUV) 600 TL, 16” Hafif Ticari Yaz ve Crossclimate Lastiklerinde 1000 TL, 17” Yaz ve Crossclimate Lastiklerinde (binek ve SUV) 850 TL, 17” Hafif Ticari Yaz ve Crossclimate lastiklerinde 1100 TL ve bu kampanyaya özel 18”+ jant ve üzeri CrossClimate ve Yaz Lastiklerinde (binek ve SUV) 950 TL  araç bakım ve servis fırsatlarından yararlanmış olacaktır. 

Michelin yetkili satıcıları, Euromaster servis noktaları ve michelin.com.tr üzerinden tek seferde dört adet michelin lastik alan sürücüler servis ve araç bakımında 950 TL’ye varan fırsattan yararlanacak. Detaylı bilgi için; michelin.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz

Kampanyaya katılan yetkili Michelin bayilerinin bilgilerine https://www.michelin.com.tr/ adresinde bulunacak kampanya ile ilgili bilgilendirme sayfalarından ulaşılabilir.

Editör: MURAT ÖZER