Ünlü tasarımcı Cihan Nacar kreatif direktörlüğünde hazırlanan Cengiz Aktürk SS 23 koleksiyonu Çırağan Sarayı’nda muhteşem bir defile ile tanıtıldı.

Ünlü tasarımcı Cihan Nacar kreatif direktörlüğünde hazırlanan Cengiz Aktürk SS 23 koleksiyonu dün gece Çırağan Sarayı’nda muhteşem bir prodüksiyon ile gerçekleştirilen defile ile tanıtıldı.

TÜLİN ŞAHİN - CİHAN NACAR - NİRAN HÜREL HERDER - CENGİZ AKTÜRK

Cengiz Aktürk için hazırlanan yeni koleksiyonda görmeye alışık olduğumuz güçlü, kararlı ve iddialı Cihan Nacar kadını, bu sefer karşımıza daha sofistike bir kimlikle çıkıyor.

ÇAĞLA ŞİKEL - CİHAN NACAR

İddiasını kendi ruhundan alan, daha sade ve pastel renklerin tercih edildiği koleksiyonda, aynı zamanda  kararlı çizgilerle kendi görkemini tam bir özgüvenle ifade eden çok özel bir anlatım, kuvvetli bir kadın tasviri yer alıyor.

ÇAĞRI ÇITANAK - BAŞAK GÜMÜLCİNELİOĞLU - NİRAN HÜREL HERDER - ÖZGE YAĞIZ - GÖKBERK DEMİR

Podyumda yer alan dev pırlantalar arasında ışıldayan koleksiyonları birbirinden ünlü modeller taşıdı. Açılışı top model Tülin Şahin ile yapılan defilede Şevval Şahin , Deren Talu gibi isimler yer aldı. Kapanış top model Çağla Şikel ile gerçekleştirildi.

ÇAĞLA ŞİKEL - ŞEVVAL ŞAHİN - CİHAN NACAR - DEREN TALU - TÜLİN ŞAHİN 

Nacar’ın karakteristik imza kimliğini her yeni koleksiyonda daha da ileriye taşıması ve her yeni sunumunda göz alıcı detaylarla çıtayı beklentilerin de üzerine çıkartması ise moda kulislerinde takdir toplamaya devam ediyor.

ATEŞ - İVANA SERT

İletişim danışmanı Niran Hürel Herder ‘ın ev sahipliğinde gerçekleşen defileye aralarında Pınar Altuğ Atacan ,Yağmur Ün, Gizem Güneş ,Ceren Benderlioğlu , Özge Yağız , Sıla Türkoğlu gibi isimlerin de yer aldığı sanat ve cemiyet hayatından pek çok konuk yer aldı. İzleyicileri büyüleyen moda şovu sosyal medyada da büyük ses getirdi.

CEREN BENDERLİOĞLU

SU - PINAR ALTUĞ ATACAN 

ÖZGE YAĞIZ - GÖKBERK DEMİRCİ

Ayşe Burcu Kaya, yeni sezon koleksiyonunu şık bir davetle tanıttı! Ayşe Burcu Kaya, yeni sezon koleksiyonunu şık bir davetle tanıttı!

ECE VAHAPOĞLU ALPAY