En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

TOHUM OTİZM VAKFI ALIŞVERİŞ FESTİVALİ 11. KEZ GERÇEKLEŞTİ!

Cemiyet 24.11.2018, 14:38

Her yıl binlerce kişinin katıldığı festival bu yılda Four Seasons Hotel'de yapıldı.

Otizmli çocuklar yararına her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve büyük ilgi gören “Tohum Otizm Vakfı Alışveriş Festivali”, on birinci yaşında ilklere imza atmaya devam etti. Bu sene 21 ve 22 Kasım tarihlerinde saat 10:00 – 21:00 arasında gerçekleşen etkinliğinin mekanı yine Four Seasons Hotel at the Bosphorus oldu.

STANDLAR 11. SENESİNDE DE OTİZME DESTEK İÇİN KURULDU, “OTİZME DESTEK, ALIŞVERİŞ FESTİVALİ”YLE BÜYÜDÜ! 

Tohum Otizm Vakfı’nın otizmli çocuklar yararına yaptığı çalışmaları desteklemek, tanıtmak, farkındalık ve kaynak yaratmak amacıyla gelenekselleşen Alışveriş Festivali’nde bu sene de ziyaretçiler yine birbirinden özel sürprizlerle karşılaştılar. İsteyen herkesin giriş ücretini ödeyerek ziyaret ettiği Alışveriş Festivali’nde ziyaretçiler, yılbaşı öncesi sevdikleri için hediyeler alırken aynı zamanda otizmli çocukları da sevindirerek onların eğitimine de katkıda bulunmuş oldular.

GELİRİN TAMAMI TOHUM OTİZM VAKFI'NIN ÇALIŞMALARINI DESTELEMEK İÇİN...

Bu yıl yine birçok tanınmış marka sosyal sorumluluk bilinci ile kermesteki yerini aldı. Etkinlik giriş ücreti, katılımcı firmalardan sağlanan gelir, yılbaşı alıveriş sepetleri, seminer ve çekiliş bileti ücretlerinin tamamı Tohum Otizm Vakfı’nın projelerine ve eğitim bursuna ihtiyaç duyan otizmli çocuklara aktarılacak. 

Revna Demirören, Şirin Yalçın, Aslı Ersu, Burcu Erçin, Aslı Bayraktar, Rezzan Benardete, Berrak Barut, Hande Gamgam ve Güneş Mutlu Mavituncalılar‘ın da aralarında bulunduğu birçok tanınmış simanın ziyaret ettiği Alışveriş Festivali çok güzel sahnelere şahit oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@