Hollanda’da zaferin sahibi: Toprak Razgatlıoğlu Hollanda’da zaferin sahibi: Toprak Razgatlıoğlu

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, "Şunun gayet iyi şekilde bilinmesini isteriz ki; hiç kimse ya da herhangi bir kurum Trabzon şehrini, Trabzonspor Kulübü’nü ve Trabzonspor’un şerefli taraftarını dünkü olayların önüne meze etmeye kalkışmasın" dedi.

ERTUĞRUL DOĞAN: "HİÇ KİMSE TRABZON ŞEHRİNİ, TRABZONSPOR KULÜBÜ'NÜ VE ŞEREFLİ TARAFTARINI DÜNKÜ OLAYLARIN ÖNÜNE MEZE ETMEYE KALKIŞMASIN"

Trabzonspor Başkanı Ertuğrul Doğan, kulübün sosyal medya hesabından bir açıklama yayımladı. Başkan Doğan açıklamasında, "Yönetim Kurulumuz tüm yaşanan süreci dikkatli bir şekilde takip etmektedir. Kulübümüz, Türkiye Futbol Federasyonu’nun yarınki disiplin sevklerinden sonra yapacağı detaylı açıklamayı kamuoyuyla paylaşacaktır. Şunun gayet iyi şekilde bilinmesini isteriz ki; hiç kimse ya da herhangi bir kurum Trabzon şehrini, Trabzonspor Kulübü’nü ve Trabzonspor’un şerefli taraftarını dünkü olayların önüne meze etmeye kalkışmasın! Buna asla izin vermeyeceğimizi hatırlatmakta fayda görüyoruz" ifadelerine yer verdi.

Editör: Admin Admin