Dünyanın en gözde otellerinden biri olan Wyndham Hotels & Resorts, İzmir’deki yeni otelini Menemen’de açtı.

ERHAN TURAN - SAVAŞ YURTSEVER - ASLI HÜNEL - PERVİN ERSOY - AHMET TURAN - ÇEŞMİNAZ TURAN - MEYRA ILICAK - BİLGE KURU - FERZAN YAPKUÖZ 

ÜNLÜ İSİMLER FT LOTUS THERMAL TRADEMARK COLLECTION AÇILIŞINDAYDI

Projehane çatısı altında Bilge Kuru ev sahipliğindeki FT Lotus Thermal Trademark Collection By Wyndham Hotels & Resorts Hotel’in açılışına Kültür ve Turizm Bakanının eşi Pervin Ersoy, Menemen Kaymakamı Fatih Yılmaz, Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, Keremcem Dürük-Sena Seçen, Sinan Akçıl, Özge Özacar, İlker-Dilay Aksum, Aslıhan Hünel-Savaş Yurtsever, Meyra Ilıcak, Özgür Özgülgün, Büşra Pekin gibi ünlü isimler katıldı.

ÜNLÜ İSİMLER FT LOTUS THERMAL TRADEMARK COLLECTION AÇILIŞINDAYDI

Sakhalin İstanbul’dan çok şık bir davet Sakhalin İstanbul’dan çok şık bir davet

95’ten fazla ülkedeki yaklaşık 9 bin 200 oteliyle dünyanın en büyük franchise otel şirketi olan Wyndham Hotels & Resorts" bu projeye imza attı.

PERVİN ERSOY 

Arazisinde yaptırdığı incelemeler sonucunda termal su bulduklarını açıklayan İş İnsanı Ayhan Turan, “Menemen’de keşfettiğimiz termal suyu insanlara ulaştırmak ve şifa olması için bu yatırımı gerçekleştirdik. 

BİLGE KURU

Suyun iyileştirici gücünü, Wyndham Hotels & Resorts kalitesinde ve rahatlığında yaşanması için de FT Lotus Termal Trademark Collection By Wyndham Hotels & Resorts’ı hayata geçirdik. Bunun için çok mutluyuz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

AYHAN - ÇEŞMİNAZ - ERHAN TURAN 

AYHAN TURAN: "GEÇMİŞİN İZİNDEN GİTTİK" 

İş insanı Ayhan Turan, “Şifalı suyu, ünlü zincir otellerden biri olan ve dünyanın 95 ülkesinde bulunan Wyndham Hotels & Resorts işbirliği ile hizmete açtık” dedi.  

ASLI HÜNEL - SAVAŞ YURTSEVER

Turan, “Bölgedeki arazimizde yaptırdığımız araştırmalar sonucunda bin 250 metre derinlikte 45 derecelik termal su ortaya çıktı. Tarihte çok eski çağlarda buralarda yer altı ve termal su kaynaklarının oldukça zengin olduğunu öğrendik. Arazideki incelememizin neticesi de bizleri çok heyecanlandırdı. Çalışmalarımız sonucunda açığa çıkardığımız şifalı termal suyumuzu insanımızla buluşturmak için yatırım kararı aldık. Menemen’de keşfettiğimiz termal suyun şifa vermesi, insanımızın kendisini fiziksel, zihinsel ve ruhsal anlamda daha iyi hissetmesi için attığımız adımla işin içinde mutlaka kalite ve konfor olmalıydı. Bunun için de dünyanın dört bir yanında zincir otelleri bulunan Wyndham Hotels & Resorts ile anlaştık.  FT Lotus Termal Trademark Collection By Wyndham Hotels & Resorts’ı hayata geçirmiş olmaktan dolayı gururluyuz” şeklinde konuştu.

BÜŞRA PEKİN 

WYNDHAM HOTELS & RESORT KONFORUNDQ TERMAL OTEL 

FT Lotus Termal Trademark Collection By Wyndham Hotels & Resorts İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 61 kilometre uzaklıkta, Menemen’de dinamik bir noktada konumlanmış durumda. 41 modern ve konforlu odası bulunuyor.

DİLARA EKMEKÇİOĞLU - İLKER AKSUN 

Misafirlerine termal su kaynağı, geniş bir spa ve wellness merkezi, fitness alanı ve çeşitli restoran seçenekleri sunulmakta. Ayrıca toplantı ve etkinlik salonları, düğün ve özel organizasyonlar için zeytin ağaçlarıyla kaplı geniş yeşil alanları bulunmakta.

FERZAN YAPKUÖZ - MUAZZEZ TONGUÇ 

A la carte restoranı ve kahvaltı salonunda, özenle hazırlanmış yemekler sunarak misafirlerine keyifli bir gastronomi deneyimi yaşatmayı hedefliyor. 

FİLİZ PEHLİVAN - AYDIN PEHLİVAN - FATİH YILMAZ - AYHAN TURAN - MUAZZEZ TONGUÇ 

Menemen İzban metro istasyonuna olan yakınlığı, kurumsal şirketlerin doğa içinde huzurlu toplantılar yapabilmesi ve detoks kamplarına yönelik organizasyonlara uygun nitelikte olması da otelin öne çıkan özelliklerinden.

KEREMCEM - SENA SEÇEN 

Otel aslen 101 oda olarak planlanmıştır, ilk faz olan 41 odanın açılışı yapıldı. 2025 yılı sonuna kadar geri kalan 60 odanın da faaliyete geçeceği belirtildi.

MEYRA ILICAK 

ÜNLÜ İSİMLER SAHNE ALDI 

Açılışın ardından sahneye çıkan Meyra, Keremcem ve Aslı Hünel şarkılarıyla misafirlere keyif dolu anlar yaşattı.

MUSA SARI 

ÖZGE ÖZACAR

ÖZGÜR ÖZGÜLGÜN 

SİNAN AKÇIL - AYHAN TURAN

ERAY KILIÇ

Editör: MURAT ÖZER