Lüks mücevher tasarımının benzersiz ismi ve yaratıcı vizyonuyla tanınan Begüm Khan, dünyaca ünlü Caviar Kaspia ile sınırları aşan bir birliğine imza attı.

MELISSA FABER CASTELL 

Caviar Kaspia’nın Akdeniz enerjisinden ve Begüm Khan’ın renkli dünyasından etkilenerek kurulan bu seçkin birliktelik, Paris’ten sonra Türkiye’de ilk kez Bodrum’da, 4 Temmuz Perşembe akşamı tanıtıldı.

RAMON MAC CROHON - BEGÜM KIROĞLU

BODRUM'DA ZARAFET VE LEZZETİN BULUŞMASI: BEGÜM KHAN - CAVIAR KASPIA 

Bodrum Maxx Royal’de açılan ikonik Caviar Kaspia Restaurant’ta gerçekleşen bu özel davet, Begüm Khan kurucusu Begüm Kıroğlu ile Caviar Kaspia sahibi Ramon Mac Crohon ev sahipliğinde gerçekleşti.

MELİSA TAPAN SABANCI 

Davet, Melissa Faber-Castell, Melisa Tapan Sabancı, Ece Sükan, Victoria Von Faber-Castell, Refik Anadol, Serdar Gülgün, Şadi Eliyeşil, Mert Ayaydın, Canan Çehreli, İzi Adato, Caroline Waldburg, Delia Lachance, Efsun Erkılıç Anadol, Güney Kıroğlu, Margaux - Murat Oktay, Pia Adora Rabagny, Zoran Lalvani, Şirin - Jason Talbot ve Zeynep Utku gibi tanınmış ünlü ve cemiyet hayatından konukları bir araya getirdi. Bodrum’un eşsiz doğası ve Caviar Kaspia’nın unutulmaz Akdeniz lezzetleri ile davetliler, lüks ve şıklığın buluştuğu, mücevherin ve havyarın ışıltılı dünyasında benzersiz bir yolculuğa çıktı.

ECE SÜKAN

Begüm Khan ve Caviar Kaspia, Bodrum’un sofistike yaşam tarzını yansıtarak, sanatı ve gastronomiyi büyüleyici bir koleksiyonla bir araya getirdi. Her bir tasarımıyla estetik anlayışının sınırlarını zorlayan Begüm Khan, iş birliklerine bir yenisini ekleyerek, dekoru ile herkesi büyüleyen ve "Havyar Sanatı"nı dünya çapında tanıtan ünlü Caviar Kaspia ile güçlerini birleştiriyor.

VICTORIA VON FABER CASTELL 

Bu iş birliği, Türk mücevherat sanatının nadide işçiliğini sadece sergilemekle kalmıyor, aynı zamanda Caviar Kaspia'nın kültürel çeşitliliği ve ustalık mükemmelliğini kutlama misyonunu da güçlendiriyor. Begüm Khan tarafından tasarlanan bu lüks kapsül koleksiyon, zengin mirasın estetiği ve sofistike yaşam tarzını benimseyenler için etkileyici bir vitrin oluşturuyor.

Yalıkavak'ta şık bir davet: "DIOR - Le Collection Privee" Yalıkavak'ta şık bir davet: "DIOR - Le Collection Privee"

ŞADİ ELİYEŞİL 

Bu benzersiz iş birliği, Paris'ten Bodrum'a, İstanbul'dan Dubai'ye ve New York, Londra, Los Angeles, Sao Paulo gibi şehirlere kadar uzanan sürpriz pop-up etkinliklerle dünya çapında büyük bir etki yaratmaya hazırlanıyor.

CAROLINE WALDBURG 

Temelini sınırlı sayıda üretilen özel mücevher ve masa sanatı parçalarının oluşturduğu koleksiyon, Kaspia logosunun yenilikçi bir yorumu olarak karşımıza çıkıyor.

MERT AYAYDIN 

Hem mücevher hem de limitli sayıda olan Caviar Kaspia'nın ünlü matriochka’ları, havyar kaşıkları ve vodka şişesi kapakları gibi parçaları masa sanatına taşıyan bu koleksiyon, her şehir için özel bir edisyon olarak tasarlandı.

DELIA LACHANCE 

Begüm Khan ve Caviar Kaspia markalarının birlikteliğinden doğan bu çarpıcı koleksiyon, estetik bir zenginlik sunuyor.

EFSUN ERKILIÇ ANADOL 

 

CANAN ÇEHRELİ - İZİ ADATO 

MARGAUX - MURAT OKTAY 

PIA ADORA RABAGNY - ZORAN LALVANI 

REFİK ANADOL 

ZEYNEP UTKU 

SERDAR GÜLGÜN 

ŞİRİN TABLOT - JASON TABLOT 

BEGÜM KHAN - VAVIER KASPIA 

BEGÜM KHAN - VAVIER KASPIA BODRUM 

Editör: MURAT ÖZER