Hayatın her alanına uzanan üretim ve tasarımlardan ilham alan vizyonuyla Beymen, sanat ve modanın yaratıcı dünyalarını Beymen Art çatısı altında birleştiriyor.

YAĞMUR - EMEL AYAYDIN

Beymen Group Çağdaş Sanat Koleksiyonu ile yerel ve global sanatçıların eserlerini geniş kitlelerle buluşturan Beymen, alışverişin ötesinde benzersiz ve ilham veren deneyimler yaşatan özel etkinliklerine Beymen Art Talks ile devam ediyor. 

BURCU ESMERSOY 

BEYMEN ART SÖYLEŞİLERİ BAŞLADI

Güncel sanat platformu Artkolik işbirliği ile gerçekleşen sanat söyleşi serisinin ilki, 6 Nisan 2023, Perşembe günü Beymen İstinyePark’ta gerçekleşti.  

NAZLI KEÇELİ - MELİS ÇİFTÇİ

NAZLI KEÇİLİ - BUKET ŞAKARCAN

Artkolik Sanat ve Eğitim Platformu kurucusu Nazlı Keçili moderatörlüğünde, Sanat Tarihçi Buket Şakarcan’ın katılımıyla gerçekleştirilen“Koleksiyonerlik Tarihi ve Günümüzde Koleksiyonerlik” konulu sohbette koleksiyonların hazırlık süreci, eser seçimi, farklı koleksiyon yapma yöntemleri ve modelleri konuları ele alındı.

NAZLI KEÇİLİ - BUKET ŞAKARCAN

Davetlilerin soru ve cevapları ile interaktif olarak devam eden Beymen Art Talks’a aralarında Burcu Esmersoy, Emel Ayaydın, Melis Çiftçi, Hülya Usar, Selen Kalyon Çukurluoğlu’nun da yer aldığı iş ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim katıldı.

SELEN KALYON ÇUKURLUOĞLU

NAZLI - NİLGÜN KEÇİLİ

ASLI ERGUN - ZEYNEP ONGUN - DENİZ YILMAZ

AYTEN DANIŞMAN - BUKET ŞAKARCAN

EMİNE HATAYLI HAN

GÜLDEN BÜYÜKUCAK - NAZLI KEÇİLİ - BUKET ŞAKARCAN

NAZLI KEÇİLİ - BUKET ŞAKARCAN

'69. Sait Faik Abasıyanık Hikâye Armağanı' ödül töreni gerçekleştirildi '69. Sait Faik Abasıyanık Hikâye Armağanı' ödül töreni gerçekleştirildi

BEYMEN ART TALKS