ÇABA Derneği’nin gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl geleneksel olarak düzenlediği Alışveriş Şenliği’nin 12.’si tamamlandı.

EDA KOSİF

Kermesten elde edilen gelir bu sene Kahramanmaraş ve Adıyaman’daki deprem bölgesi ÇABAÇAM eğitim birimleri ve Hatay’da yapılması planlanan kalıcı Çaba İlkokulu projesine aktarılacak.

DEPREMZEDE ÇOCUKLAR İÇİN “ÇABA”LADILAR

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği’nin gelenekselleşen kermes etkinliği bu sene 12’inci yılını kutladı.

ASLI ŞEN

Her yıl heyecanla beklenen etkinlik 2-3 Mayıs tarihinde Four Seasons Hotel Bosphorus’da Türkiye’nin önde gelen markalarının katılımıyla düzenlendi.

REVNA DEMİRÖREN

Dernek Başkanı Eda Kosif, yönetim kurulu üyeleri ve tüm ÇABA gönüllüleri ev sahipliğinde, birçok marka standıyla kermeste yerini aldı ve bu sosyal sorumluluk projesine destek oldu.

TİLDA TEZMAN

ÇABA Derneği gönüllüleri, binlerce ziyaretçinin katılımıyla depremzede çocuklar için Çaba'ladı.

SANEM TEZMAN

ÇABA Genç üyelerinin organizasyon desteğiyle gerçekleşen kermes, güçlü markaların yapacağı etkinliklerle de konuklara keyifli iki gün yaşattı.

YELDA GÜRAL

Baharın karşılanacağı etkinlik bu yıl deprem bölgelerinde aktif çalışmalar gerçekleştiren ÇABA Derneği’nin yine bölgedeki yardım ve dayanışma projelerine aktarılacak.

Seyahat tutkunları 'Beymen Travel Sohbetleri'nde buluştu Seyahat tutkunları 'Beymen Travel Sohbetleri'nde buluştu

SELDA ÖZKÖK TAHİNCİOĞLU

Bölgedeki çocukları sevindirmek, el uzatmak ve hayatın neşesini geri getirmek için çabalayan dernek, 2-3 Mayıs’ta 12. Alışveriş Şenliği’nden elde edilen geliri, Kahramanmaraş ve Adıyaman’daki deprem bölgesi ÇABAÇAM eğitim birimleri ve Hatay’da yapılması planlanan kalıcı Çaba İlkokulu projesine aktaracak.

NİL BENTÜRK UYGUNER

ÇİĞDEM KAMER

EDA - SELİM KOSİF

METİN ŞEN

EDA - LİLA KOSİF

MELDA KOSİF

SİMAY KAMER

FATOŞ - ALARA MİLDON

NEBAHAT ÇEHRE

MERİH TURAN

BURCU ŞENDİR

DERİN FERAH - LİLA KOSİF - AYLA TACİR

DİLEK - DİNÇER - ERGÜL AZAPHAN

ELİF GİRGİN

İZZET ANTEBİ

MELİS ÖZER

MEHMET DİNÇERLER

MÜGE SIRMABIYIK