Melis özer Haberleri

melis özer haberleri ve güncel melis özer gelişmeleri, melis özer ile ilgili tüm video, melis özer fotoğrafları ve melis özer haberleri HABERCHANNEL.COM - Güncel Haberler - Son Dakika Haberleri sitemizde


MAGAZİN

Türkiye'nin yeni telefon markası Mipo'nun lansman etkinliği, ünlü isimlerinin yoğun ilgisiyle Galatasaray Adası'nda gerçekleşti.

CEMİYET

Türkiye'nin yeni telefon markası Mipo, teknoloji dünyasında bir çığır açıyor! Mipo, özel bir lansman etkinliğiyle tanıtıldı.

MODA

adL Night Zoom x Mert Aslan birlikteliğinin 10. yılı, Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirilen göz kamaştıran bir defile ile kutlandı.

CEMİYET

adL Night Zoom x Mert Aslan birlikteliğinin 10. yılı, Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirilen göz alıcı bir defile ile kutlandı.

CEMİYET

Sağlık ve beslenme sektörünün yenilikçi markalarından Velavit, kadınların cildine özel yeni formülü MNP Collagen’i özel bir lansman ile tanıttı.

CEMİYET

Moda tutkunlarının gözdesi Gigii's, yeni sezonun heyecanını Galataport'ta gerçekleştirdiği özel bir etkinlikle tanıttı.

MODA

Muse For All, Zorlu Center'da gerçekleştirdiği pop-up mağaza açılışı ile yeni 'Modern Nostalgia' İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunu tanıttı.

MODA

Burcu Esmersoy x Hermossa gözlük koleksiyonunun 2024 – 2025 sezonu için yaratılan yepyeni modelleri Olea & The Bar'da düzenlenen özel...

CEMİYET

TESYEV Başkanı Dr. Murat Aksu tarafından geçtiğimiz gün Shangri-la İstanbul Otel’de iftar daveti düzenledi.

MODA

Dünya moda endüstrisinin öncü ve yenilikçi markalarından Sisley, 12 yıl sonra iddialı bir dönüş yaparak GalataPort'taki mağazasını özel bir davet...

MAGAZİN

Biolane’nin yenilikçi ve doğal bebek bakım ürünleri, sektörde deneyimli ve tanınan annelerle bir araya geldi.

CEMİYET

Ecole St. Pierre Hotel tarihin kalbi galata'da 2. kuruluş yılını yeni lezzet ve sunumları ile kutladı...