Tasarımlarıyla her sezon ilham veren moda markası Muse For All, Zorlu Center'da gerçekleştirdiği pop-up mağaza açılışı ile yeni 'Modern Nostalgia' İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunu tanıttı. Yasemin Öğün’ün ev sahipliğinde gerçekleşen bu özel etkinlik, markanın zamansız zarafet ve sofistike lüksü ön plana çıkaran yeni koleksiyonunu moda severlerle buluşturdu.

YASEMİN ÖĞÜN 

MUSE FOR ALL ZORLU CENTER'DA POP-UP MAĞAZA AÇILIŞIYLA YENİ KOLEKSİYONUNU SERGİLEDİ 

‘Modern Nostalgia’ koleksiyonu, geçmişin zarafetini günümüz modası ile buluşturarak, Muse For All’ın kusursuz işçiliğini ve dikkat çekici tasarım anlayışını yansıtıyor. 90’ların günlük ihtişamı, 80’lerin cesur renkleri, 70’lerin tığ işi detayları ve 40’ların askeri unsurları bu koleksiyonda harmanlanıyor. Siyah ve beyazın yanı sıra yağ sarısı, limon, oker ve altın tonları koleksiyona canlılık katarken, beyazdan maviye geçen tonlar ve parlak renkler yazın tazeliğini ve heyecanını ortaya koyuyor. 

AYŞEGÜL TOPLUSOY 

Muse For All ;  pırlanta ve altının kusursuz işçilikle tasarlanan ilk mücevher koleksiyonunu düzenlenen bu özel etkinlikte büyük beğeni topladı.

NEŞE GÖNÜL 

Farklı oval formlarda 5 modelden oluşan kapsül mücevher koleksiyonu; zamansız zarafeti ve sofistike lüksü günün her anında yaşamak isteyen kadınların stilini tamamlayan güçlü bir unsur olarak tasarlanmış.

CİHAN ŞENSÖZLÜ - YASEMİN ÖĞÜN - SİNEM SAK - MELİS ÖZER 

AHU ORAKÇIOĞLU 

NURAN ERÇİL 

Calvin Klein yeni koleksiyonunu Micheal Ward ve Vittoria Ceretti ile tanıtıyor! Calvin Klein yeni koleksiyonunu Micheal Ward ve Vittoria Ceretti ile tanıtıyor!

YASEMIN ÖĞÜN'ÜN MAĞAZA AÇILIŞI CEMİYET VE MODA TUTKUNLARINI BULUŞTURDU

Sevilen tasarımlarıyla yurt dışına açılmayı hedefleyen Muse For All markasının tasarımcısı ve kurucusu Yasemin Öğün; moda ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini Zorlu Center’daki yeni mağazasında ağırladı.

BEGÜM ÖZER 

BANU SAVCI - YASEMİN ÖĞÜN 

ELİF EREN 

ASLI EKŞİOĞLU 

Aralarında Ahu Orakçıoğlu, Ayşegül Toplusoy, Tuba Develi, Özlem Avcıoğlu, Pelin Kaya, Elif Eren, Nuran Erçil, Hacer Pala, Banu Savcı, Aslı Ekşioğlu, Seda Vardar , Mehtap Ferah, Burcu Şendir , Katre Turan, Begüm Özer , İlkem Topçuoğlu , Sinem Sak, Cihan Şensözlü, Neşe Gönül, Nazlı Kayran gibi tanınmış cemiyet üyelerinin de bulunduğu davetliler, Muse For All'ın yeni sezonda tasarımlarını ilk kez görme fırsatı buldu. Etkinlik, misafirlere koleksiyonun ruhunu ve zanaatını yakından deneyimleme imkânı sunarak büyük beğeni topladı.

TUBA DEVELİ 

Muse For All’ın Zorlu Center’daki pop-up mağazası ağustos ayının sonuna kadar açık olacak. Koleksiyonla ilgili daha fazla bilgi için https://museforall.com/  adresini ziyaret edebilirsiniz.

PELİN KAYA

MELİS ÖZER

KATRE TURAN

İLKEM TOPÇUOĞLU 

AYŞEGÜL ULUÇ - YASEMİN ÖĞÜN 

Editör: MURAT ÖZER