adL Night Zoom x Mert Aslan birlikteliğinin 10. yılı, Çırağan Palace Kempinski'de gerçekleştirilen özel bir defile ile kutlandı. Defileye cemiyet ve dünyasının önemli isimleri katılım sağladı.

DERİN MERMERCİ - MURAT ARSLAN 

İstanbul'un tarih kokan mekânlarından biri olan Çırağan Palace Kempinski’nin büyüleyici atmosferinde gerçekleşen defile, moda ve sanatın benzersiz buluşmasına ev sahipliği yaptı.

ADL X MERT ASLAN 

Türkiye’nin önde gelen moda markası adL için Kreatif Direktör Zehra Işık ve ekibi ile  Moda Direktörü ve Artistik Direktör Mert Aslan’ın, aylar süren bir hazırlıkla 10.yıl koleksiyonu özelinde; özenle tasarladığı parçalarda; poplinlerin ferahlığı, canlı renkler ve çiçek desenler öne çıktı.

AYŞEGÜL TOPLUSOY

Dantellerdeki ışıltılar ve göz alıcı jakarlar ise defilede yer alan eşsiz parçalara ihtişam kattı. Koleksiyon moda severler tarafından tam not aldı.

ZEHRA IŞIK - MERT ASLAN

adL NIGHT ZOOM X MERT ASLAN 10. YIL ÖZEL DEFİLESİ BOL YILDIZLI MUHTEŞEM BİR GECE İLE KUTLADI 

AdL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve kreatif direktörü Zehra Işık ve moda direktörü ve artistik direktör  Mert Aslan ‘ın ev sahipliğinde; Çırağan Palace Kempinski’nin büyüleyici atmosferinde gerçekleşen bu özel davet, önce kokteylle başlayıp ardından defile ile devam ederken; bir yandan da davetliler adL Night Zoom x Mert Aslan'ın "Dolce Vita" temasının işlendiği koleksiyonunu yakından inceleme fırsatını elde etti.

Ece Dağıstan ve Jamal Aliyev sergiledikleri resital ile podyumda modellere eşlik ettiler.

FERYAL GÜLMAN

Gecenin bir diğer sürprizi ise ünlü piyanist Ece Dağıstan ve ünlü çellist Jamal Aliyev’in sahnede sundukları resital oldu.

Modeller podyumda yürürken , konuklar da bu muhteşem sahne showunun etkisiyle İstanbul Boğazı’nın ortasında büyülü bir geceye tanıklık etmiş oldu.

ZEYNEP ÜSTÜNEL

EMRE IŞIK

adL ve Mert Aslan’ın on yıllık serüvenlerini kutladıkları bu özel defileye Derin Mermerci, Arzu Kunt, Aslı Bayraktaroğlu, Ayşe Burcu Kaya, Ayşegül Toplusoy, Begüm Özer, Berrin Ak,  Cem Başar, Ebru Başar, Ceyda Sezer, Didem Bağrıaçık,Ebru Uygun, Edwina Sponza, Feryal Gülman, Gülbin Simitçioğlu, Gülden Büyükuçak, Güneş Mutlu, Hande Can Anı, Hatice Arslan, Hayrettin Taşdelen, Buket Taşdelen, Hülya Eltemur, Jale Balcı, Mehtap Elaidi, Melis Özer, Merih Turhan, Müge Tezman Sırmabıyık, Sema Basa, Şifanur Gül, Sinan Kuran, Füsun Kuran, Talia Kalpakçıoğlu, Nora Kalpakçıoğlu, Yelda Tiftik, Defne Tiftik,  Zeynep Üstünel  iş ve cemiyet  dünyasından önemli isimlerde şahitlik etti.

DOLCE VITA'NIN HİKAYESİ: IŞILTILI VE NEŞELİ 

"Dolce Vita" hikayesinin ilham verdiği koleksiyonda, çiçek desenli denimler ve beyaz poplinlere özenle yerleştirilen gerçek güller, romantik bir atmosfer sunuyor.

HAYRETTİN TAŞDELEN - BUKET TAŞDELEN

Altın rengi güller, atlas mavilerin üzerinde parıldarken; puantiyeler ve gül desenleri, müziğin ritmine eşlik ediyor.

SİNAN KURAN - FÜSUN KURAN

Özenle düşünülmüş bu romantik detaylar koleksiyona zarafet katıyor.

DİDEM BAĞRIAÇIK

MERİH TURAN

SEMA BASA

TALİA KALPAKÇIOĞLU - NORA KALPAKÇIOĞLU

Depremzede çocuklar yararına bir araya geldiler... Depremzede çocuklar yararına bir araya geldiler...

HÜLYA ELTEMUR

GÜLBİN SİMİTÇİOĞLU

BEGÜM ÖZER

MÜGE TEZMAN SIRMABIYIK

SANAT ESERLERİNİ ARATMAYAN PARÇALAR 

adL Night Zoom x Mert Aslan'ın "Dolce Vita" defilesi, tarz sahibi kadınların kalplerinde özel bir yer edinecek.

YELDA tiftik - DEFNE TİFTİK

Modern siluetlerde kullanılan şeker pembeleri, canlı fuşyalar ve gelincik kırmızıları, koleksiyona çağdaş bir hava katıyor.

ARZU KUNT

Altın payetler ve kristal işlemeler ise yaz gecelerinin yıldızlarını koleksiyona taşıyor, her parça adeta bir sanat eseri niteliği taşıyor.

EBRU UYGUN

MODA DÜNYASINDA UNUTULMAZ BİR GECE 

Bu muhteşem defile, 42 farklı görünümle moda dünyasına yepyeni bir soluk getirdi.

MELİS ÖZER 

adL Night Zoom x Mert Aslan'ın 10. Yıl Özel Defilesi, moda dünyasına ilham veren bir olay olacak ve her parça, özgünlüğüyle adeta birer sanat eseri niteliği taşıyacak.

GÜLDEN BÜYÜKUÇAK

Bu defile, tarz sahibi kadınların kalplerinde özel bir yer edinecek.

BERRİN AK

https://www.adL.com.tr

EDWİNA SPONZA

https://www.instagram.com/adL_official/

ASLI BAYRAKTAROĞLU

AYŞE BURCU KAYA

CEYDA SEZER

CEM BAŞAR - EBRU BAŞAR

Editör: Admin Admin