Ünlü tasarımcı Cihan Nacar kreatif direktörlüğünde hazırlanan Cengiz Aktürk SS 23 koleksiyonu Çırağan Sarayı’nda muhteşem bir defile ile tanıtıldı.

Ünlü tasarımcı Cihan Nacar kreatif direktörlüğünde hazırlanan Cengiz Aktürk SS 23 koleksiyonu geçtiğimiz günlerde Çırağan Sarayı’nda muhteşem bir prodüksiyon ile gerçekleştirilen defile ile tanıtıldı.

TÜLİN ŞAHİN - CİHAN NACAR - NİRAN HÜREL HERDER - CENGİZ AKTÜRK

CENGİZ AKTÜRK DEFİLESİ BÜYÜK SES GETİRDİ!..

Cengiz Aktürk için hazırlanan yeni koleksiyonda görmeye alışık olduğumuz güçlü, kararlı ve iddialı Cihan Nacar kadını, bu sefer karşımıza daha sofistike bir kimlikle çıkıyor.

İddiasını kendi ruhundan alan, daha sade ve pastel renklerin tercih edildiği koleksiyonda, aynı zamanda  kararlı çizgilerle kendi görkemini tam bir özgüvenle ifade eden çok özel bir anlatım, kuvvetli bir kadın tasviri yer alıyor.

SELİ-TARKAN GÜLBİN,ALARA SİMİTÇİOĞLU

Podyumda yer alan dev pırlantalar arasında ışıldayan koleksiyonları birbirinden ünlü modeller taşıdı.

ECE VAHAPOĞLU ALPAY

İş insanı Dilek Ertek için gıyabi cenaze namazı... İş insanı Dilek Ertek için gıyabi cenaze namazı...

Açılışı top model Tülin Şahin ile yapılan defilede Şevval Şahin , Deren Talu gibi isimler yer aldı. Kapanış top model Çağla Şikel ile gerçekleştirildi.

İNCİ GAZİOĞLU

BERAT AŞICIOĞLU - ELİF GİRGİN 

Nacar’ın karakteristik imza kimliğini her yeni koleksiyonda daha da ileriye taşıması ve her yeni sunumunda göz alıcı detaylarla çıtayı beklentilerin de üzerine çıkartması ise moda kulislerinde takdir toplamaya devam ediyor.

FİKRET - MERAL ÇALIŞICI

İletişim danışmanı Niran Hürel Herder ‘ın ev sahipliğinde gerçekleşen defileye aralarında Arzu Özal, Ayşegül Hotiç, Berat Aşcıoğlu, Ece Vahapoğlu Alpay, Elif Girgin, Meral Çalışıcı, Müge Karamızrak, Neslihan Kozanoğlu, Gülgün Çavuşoğlu, Gülbin Simitçioğlu, Pınar Yaranır, Remziye Alblay, Yaren Beyaz, Serap Sarı,  gibi isimlerin de yer aldığı iş ve cemiyet hayatından pek çok konuk yer aldı. İzleyicileri büyüleyen moda şovu sosyal medyada da büyük ses getirdi.

NESLİHAN KOZANOĞLU

ARZU ÖZAL

ÇAĞLA ŞİKEL - CİHAN NACAR