Gülse Birsel’in çok özlenen, eğlenceli kalemini dev oyuncu kadrosuyla buluşturan ve yapımını BKM’nin üstlendiği, Disney+’ın yeni orijinal filmi ‘Yılbaşı Gecesi’nin özel gösterimi dün gece Maximum Uniq Hall’de gerçekleşti.

Türk oyuncu İspanyol dizisi La Passion Turca’nın kadrosuna dahil oldu! Türk oyuncu İspanyol dizisi La Passion Turca’nın kadrosuna dahil oldu!

Mehmet İçağasıoğlu-Cenk Soner-Gülse Birsel-Ozan Açıktan

Birçok ünlü ismin de katıldığı gösterimde film, dakikalarca konuklar tarafından büyük bir coşkuyla ayakta alkışlandı.

Elif Dürüst - Ertuğrul Özkök

DİSNEY+’IN YENİ ORİJİNAL FİLMİ ‘YILBAŞI GECESİ’NİN ÖZEL GÖSTERİMİ GERÇEKLEŞTİ

Alina Boz - Boran Kuzum

Yapımını BKM’nin üstlendiği, Gülse Birsel’in özlenen kaleminin, Ozan Açıktan rejisi ile buluştuğu Disney+’ın yeni orijinal filmi ‘Yılbaşı Gecesi’ dün gece gerçekleşen özel gösterimde ilk kez izleyicilerle buluştu.

Babataş- Demet Evgar 

30 Aralık’ta platformda yayına girecek olan filmin Maximum Uniq Hall’de gerçekleşen özel gösteriminde Demet Evgar, Öykü Karayel, Can Bonomo, Berfu ve Eser Yenenler, Teoman, Nil Karaibrahimgil, Gazapizm, Hasibe Eren, Özgür Çevik, Aslı İnandık, Fırat Çelik, Meriç Aral, Begüm Kütük, Erdil Yaşaroğlu, Ertuğrul Özkök, Elif Dürüst, Mert Demir, Melikşah Altuntaş, Doğu Demirkol gibi birçok ünlü isim film ekibini yalnız bırakmadı.

Can Bonomo - Öykü Karayel

Film, dakikalarca konuklar tarafından büyük bir coşkuyla ayakta alkışlandı!  

Alican Yücesoy, Alina Boz, Ayta Sözeri, Boran Kuzum, Büşra Pekin, Cengiz Bozkurt, Derya Karadaş, Emir Benderlioğlu, Fatih Artman, Gülse Birsel, İrem Sak, Kubilay Tunçer, Nazmi Sinan Mıhçı, Serkan KeskinŞebnem Bozoklu ve Zeynep Güngör’den oluşan dev oyuncu kadrosunun eğlenceli yılbaşı gecesi hikayesiyle buluştuğu filmin sonunda oyuncular alkışlar eşliğinde hep birlikte sahneye çıktı. 

Belfu - Eser Yenenler

Film, pandeminin sonlarına yaklaştığını umarak uzun bir zaman sonra tüm sevdikleriyle bir arada Yılbaşı Gecesi’nde buluşmaya hazırlanan Didem’in yılbaşı sabahında aldığı tatsız haberle başlar.

Teoman

Günlerdir sevdikleriyle birlikte Yılbaşı Gecesi’ni kutlamayı hayal ederken son anda ilan edilen sokağa çıkma yasağı Didem’in tüm hayallerinin yıkılmasına sebep olur.

Anıl Acar-Gazapizm

Ozan pandemi süreci boyunca eve hapsolmuş olan eşinin günlerdir özenerek hazırlandığı Yılbaşı Gecesi’ni kötü geçirmemesi adına, çareyi sitedeki komşularını kapı kapı gezerek partiye çağırmakta bulur. 

Özgür Çevik

Birbiriyle asla bir araya gelmemesi gereken insanların yanlışlıkla çağırıldığı bu komşu partisinin neye yol açacağı ve nasıl bir ‘Yılbaşı Gecesi’ geçirecekleri ise büyük bir merak konusudur. 

Fırat Çelik

Başarılı oyuncu kadrosu ve hikayesiyle seyirciye bol kahkaha vadeden ‘Yılbaşı Gecesi’ filmi 30 Aralık’ta sadece Disney+’da izleyicisiyle buluşacak! 

Meriç Aral

Erdil Yaşaroğlu - Begüm Kütük

Mert Demir

Melikşah Altuntaş

Doğu Demirkol

Özlem Türkad-Hasibe Eren

Gülse Birsel