Katarlı ünlü ailenin, 1400 metrekarelik malikaneleri in tasarımdaki tercihi Türk markası Billionaire Furniture ve Luxury Stone oldu

MERVE AYCAN 

Ünlüleri buluşturan şık davet: Homm Days - Hande Can Ünlüleri buluşturan şık davet: Homm Days - Hande Can

CAMDAN ÖZEL ASANSÖR

Pırlanta sektörünün önde gelen ailesinin sahip olduğu malikanenin tasarımı hakkında bilgi veren İç Mimar Merve Aycan, “Malikanenin içinde 5 yatak odası, makyaj, giyinme, oturma, yatak odaları ve banyodan oluşan 1 ebeveyn dairesi, hizmetli odası, 4 banyo bulunuyor. Bunların yanı sıra odaların bulunduğu katta antrede özel kahvaltı barı tasarlanacak. Bir kadınlara, bir de erkeklere özel meclisin yanı sıra evde camdan özel asansör yapılacak. Ayrıca ailenin beraber oturduğu bir salonun da bulunduğu malikane toplamda 1400 metrekare. Açık renklerin hâkim olduğu malikane, Londra mimarisinin de hakim olduğu renklerde tasarlanıyor” dedi.

‘HEM KALİTELİ HEM DE UYGUN'

Tasarım alanında Türkiye’nin tercih edilme nedenleri hakkında bilgi veren Luxury Stone ve Billionaire Furniture’un Kurucusu İç Mimar Merve Aycan, “İtalyan mobilyası kalitesindeyiz ancak maliyetlerimiz İtalya’ya göre düşük. Bunun yanı sıra müşteri memnuniyetimiz oldukça iyi. Mimari ve üretim ekibimiz çok profesyonel. Fabrikamızda sadece kendi projelerimizi üretiyoruz. Ayrıca müşterilerimizi montajdan önce ülkemize davet ediyoruz. Üretimi yapılan tüm ürünleri fabrikamızda kurulup bitm şekilde görüyorlar. Tüm bu nedenlerle dünyanın her yerinden müşterilerimiz var” diye konuştu. 

DÜNYANIN  HER YERİNDEN 

İstanbul ve Bodrum’da kendi şubelerinin yaz, kış hizmet verdiğini dile getiren Aycan, bunların dışında Bakü, Doha, Dubai, Stockholm’de partner firmalarının bulunduğunu ve o markaların tüm projelerini kendilerinin ürettiklerini kaydetti. Aycan’ın verdiğini bilgilere göre gelen talepler, Katar, Sudan, Dubai, Kuzey Irak, Azerbaycan, Kazakistan, Nijerya, Moskova, Romanya, Rusya, İsviçre, İsveç, ABD, Fransa, Almanya ağırlıklı.

ANAHTAR TESLİM PROJE 

Billionaire Furniture tarafından tasarlanan evlerde özgünlüğü ön planda tuttuklarını belirten İç Mimar Merve Aycan, “Ev sahibinin öncelikli ihtiyaçlarını evin tarzı ile harmanlayıp kişiye ve bölgenin coğrafyasına özel projeler tasarlıyoruz. Bu nedenle yaptığımız hiçbir ev birbirine benzemiyor. Özellikle anahtar teslim projelerimiz çok ilgi görüyor. Müşterilerimizin beklentileriyle markamızın tarzını ve tasarımlarını harmanlayarak A’dan Z’ye eksiksiz bir teslim gerçekleştiriyoruz. Karşılaştığımız memnuniyet ve mutluluk bu işi yapmamızdaki motivasyonu sağlıyor” ifadelerine yer verdi.