Dünya’nın en bilinen markaları arasında yer alan ve 673 milyon euro’luk marka değeri olan moda TV kanalı “FashionTV”nin 25. yıl kutlaması İstanbul’da çok özel bir davet, defile ve parti ile Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul’da yapıldı.

TÜLİN ŞAHİN 

FashionTV Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat’ın organize ettiği davette düzenlenen defilede ise baş mankenliğini uluslararası top model Tülin Şahin’in yaptığı ve By Babgal imzalı Yasemin Yılmaz'a ait kıyafetler adeta göz kamaştırdı.

YASEMİN YILMAZ - ENİS ONAT 

Kylie ve Kendall Jenner kardeşlerin büyük ilgi gören “Kendall + Kylie” adlı koleksiyonuna yaptığı tasarımlarla gündeme gelen genç ve başarılı modacı Yasemin Yılmaz büyük alkış aldı. Tülin Şahin defilenin açılış ve kapanışında iki ayrı kıyafet giyerek baş manken olarak podyuma çıktı.

VİCTORİA İSHAKHANOVA - ENİS ONAT 

Moda alanında dünyanın en çok izlenen kanallarından biri olan FashionTV, kurulduğu 1997 yılından bu yana moda ve yaşam tarzı yayıncılığında mükemmellik için en yüksek standartları belirliyor.

AMİR ALİ ASBAGHİ - ENİS ONAT 

Dünya çapında yüz altmıştan fazla ülkede yayın yapan ünlü moda markası ve milyonlarca takipçisi olan FashionTV bu yıl kuruluşunun 25. yılını kutluyor.

BAHAR ERENSAYIN 

Bu nedenle Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul’da yapılan organizasyonda Fashiontv’nin resmi partisi sadece Türkiye’de gerçekleştirilmiş oldu.

LARA MURADOWA 

Kanalın kutlaması Türkiye patronu Enis Onat’ın gerçekleştirdiği organizasyonunda düzenlenen davette sanat, cemiyet hayatı ve iş dünyasının seçkin isimleri yer aldılar. Türkiye’de eğlence dünyasının en popüler mekanlarından biri olan Kuruçeşme’deki Oligark İstanbul’da düzenlenen gecede Amerikalı model Kendall Jenner için hazırladığı koleksiyon ile son günlerin en çok konuşulan modacılardan olan “By Babgal” Yasemin Yılmaz müthiş bir defileye imza attı.

PINAR BENT 

Podyuma çıkan koleksiyonu ile adeta göz kamaştıran “By Babgal” Yasemin Yılmaz büyük beğeni topladı.

DUYGU ÇAKMAK - DEBORA ANSELMO 

FashionTV’nin 25. Yıl kutlamasında ünlü model Tülin Şahin’de defilenin açılış ve kapanışında baş manken olarak podyuma çıktı.

SEÇKİN PRİLER 

Defilenin finalinde ise FashionTV Türkiye patronu Enis Onat, gecenin ana sponsoru Oligark İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Kılıç, Tülin Şahin, mankenler ve defilenin koreografı Ferhan Aral ile FashionTV 25. yıl pastasını kestiler.

ŞEBNEM DEMİR 

FashionTV’nin Fransız sahibi Michael Adam’da geceye gönderdiği video ile katıldı. Gece after parti ile geç saatlere kadar devam etti.

YELİZ YEŞİLMEN 

Gecede ayrıca FashionTV’nin yeni projelerinden “The FTVİO” nun da dünya lansmanı yapıldı. FTVIO, sanatçıların ve markaların sanatlarını sergilemeleri ve moda TV kanalı aracılığıyla milyonların dikkatini çekmeleri için oluşturulmuş benzersiz bir NFT pazarı olarak öne çıkıyor.

TANJU ÇOLAK 

FAİK ÖZTÜRK 

CAFER ARIDIÇ