GAİN’in uzun zamandır büyük bir merakla beklenen yeni dizisi ‘RU’nun galası Ortaköy’deki Feriye’de yapıldı. Başrolünü Meryem Uzerli’nin üstlendiği ‘RU’, 24 Mayıs’ta GAİN izleyicisiyle buluşuyor.

Meryem Uzerli’nin başrolünü üstlendiği, Burak Berkay AkgülHira KoyuncuoğluEmre KarayelGökay Türkmen, Zafer Algöz, Şevval Sam, Derya Alabora, Gonca Vuslateri, Kartal Can Ermiş, Beril Kayar ve Sevgi Temel gibi başarılı oyuncuları buluşturan ‘RU’ dizisinin galası Ortaköy’deki Feriye’de yapıldı. ‘RU’, 24 Mayıs’ta ilk kez ve sadece GAİN izleyicisiyle buluşacak.

Dizi ekibi galada büyük bir davetli topluluğu eşliğinde dizinin ilk iki bölümünü izledi, ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

MERYEM UZERLİ 

Reyan karakterini canlandıran Meryem Uzerli “Reyan evliliğinde bazı sıkıntılar yaşıyor. Yeni bir aşk yaşamaya başlıyor ve kendi duygularına karşı savaşıyor. Çok heyecanlı, çok dram dolu bir dizi; çok güldüğümüz anlar da var. Ekipçe çok heyecanlıyız, bu galayı 1.5 yıl bekledik” dedi.

BURAK BERKAY AKGÜL 

Burak Berkay Akgül “Canlandırdığım Uzer sıra dışı bir karakter. Uzer gibi insanları çok görmüyoruz, fark etmiyoruz ama onların dünyası bambaşka; bunu bölümler ilerledikçe göreceğiz” diye ekledi.

ZAFER ALAGÖZ - LALE ALAGÖZ

Zafer Algöz ise “Benim için enteresan bir deneyimdi, hayatımda ilk kez bir aşçıyı oynadım. Hepimiz oynarken çok zevk aldık, bize verilen rollerin hakkını vermeye çalıştık. Umut ediyorum ki dizimizi izleyenler zevk alır” dedi. 

ŞEVVAL SAM 

Dizide Burak Berkay Akgül’ün canlandırdığı Uzer’in annesi rolünde izlediğimiz Şevval Sam de “Ben sınırları zorlamayı seven bir oyuncuyum. Yaşlı, ölmek üzere olan bir kadını canlandırıyorum” dedi. 

HİRA KOYUNCUOĞLU 

Hikâyesiyle çok konuşulacak MEDYAPIM imzalı “RU”, 38 yaşındaki Reyan ile 18 yaşındaki Uzer’in sıra dışı aşkını konu alıyor.

Warner Bros. Discovery ve GAİN stratejik iş ortaklığına imza attı... Warner Bros. Discovery ve GAİN stratejik iş ortaklığına imza attı...

DERYA ALABORA 

MEDYAPIM imzalı “RU”nun yaratıcısı olan Taylan Yapıcı, senaryoyu Yeşim Çıtak’la birlikte kaleme aldı. Dizinin yapımcılığını ise Fatih Aksoy ve Yiğit Şardan, yönetmenliğini Bahadır Karataş ve Burak Çaldır üstleniyor.

EMRE KARAYEL 

Çekimleri Urla’da gerçekleştirilen dizi 8 bölümden oluşuyor. 

GÖKAY TÜRKMEN 

“RU”, 24 Mayıs’ta sadece GAİN’de!

KARTAL CAN ERMİŞ 

Editör: Admin Admin