Garanti BBVA Emeklilik, BES müşterilerine finansal danışmanlık hizmeti sunduğunu duyurdu.

GARANTİ BBVA EMEKLİLİK, BES MÜŞTERİLERİNE FİNANSAL DANIŞMANLIK HİZMETİ SUNDUĞUNU DUYURDU

Konuyla ilgili görüşlerini paylaşan Garanti BBVA Emeklilik Genel Müdürü Burak Ali Göçer, “Garanti BBVA Emeklilik olarak, katılımcılarımız adına, piyasada yaşanacak her değişikliği, gelişmeyi takip etmek, yorumlamak ve gerektiğinde fon dağılım değişikliğine yönlendirerek birikimlerini optimum getiri hedefiyle yönetmelerine katkı sunmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerimize yönelik çalışmalarımızdan biri de BES’te belli bir birikime ulaşmış müşterilerimize ihtiyaç ve beklentilerine uygun çözümler üretmek amacıyla geliştirdiğimiz kişiye özel Finansal Danışmanlık hizmetimiz oldu. Bu kapsamda düzenli olarak profesyonel eğitime tabi tutulan finansal danışmanlarımız müşterilerimize portföy yönetimi ve fon danışmanlığı hizmeti verirken sağlıklarına ve sevdiklerine iyi bakabilmeleri için de her zaman destek oluyor. Finansal Danışmanlarımız ayrıca müşterilerimizden herhangi bir talep gelmesini beklemeden belli periyotlarla müşterilerimizi arayarak fon getirileri ve yatırım tercihlerini onlarla birlikte değerlendirip, birikimlerine yön vermelerine yardımcı oluyor. Müşterilerimiz BES ve Çocuklara BES, Prim İadeli Hayat Sigortası ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Fon Danışmanlığı konularında akıllarına takılan tüm sorular ya da yaşadıkları sorunlar ile ilgili olarak Finansal Danışman özel hizmet hattımızdan da ulaşabiliyor” dedi.

Finansal Danışmanlar, BES’teki birikimlerinin yönetimi konusunda müşterinin ihtiyacına uygun çözümler geliştirirken kişiye özel yatırım danışmanlığı hizmeti veriyor. Ayrıca özel hizmet hattı üzerinden de müşterilerin sorularına yanıt vererek onlara rehberlik ediyor. Müşterilerine BES birikiminden, sağlık sigortasına; fon danışmanlığından, ailelerine özel birikim seçeneklerine kadar tüm konularda yol gösteriyor.

Bakan Mehmet Şimşek: "Amacımız vergilendirilmemiş alan bırakmamaktır" Bakan Mehmet Şimşek: "Amacımız vergilendirilmemiş alan bırakmamaktır"

Editör: MURAT ÖZER