Yenilikçi ürünleri ve birbirinden şık tasarımlarıyla her beden kadının iç giyim ihtiyacını karşılayan Yeni İnci, gelin adaylarını da unutmuyor. Yeni İnci, gelin adayları için tasarladığı koleksiyonuyla, en özel günlerine eşlik ediyor.

YENİ İNCİ'NİN SİZE ÖZEL GELİN KOLEKSİYONUNU KEŞFDİN! 

Gelin adayları düğün günü her şeyin kusursuz olmasını isterler. Gelinlik kadar içine giydikleri çamaşırların da rahat ve konforlu olması oldukça önemlidir.

Peki bu özel günü daha da özel yapmak istemez misiniz?

O zaman sizi Yeni İnci’nin gelin koleksiyonuyla tanıştırmak isteriz. Hayatının en özel gününe hazırlanan gelin adayları için benzersiz bir gelin koleksiyonu sunan Yeni İnci, bu sezon şık ve göz alıcı tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Çarpıcı gelin çoraplarından büstiyerlere iç çamaşırı takımlarından sabahlıklara kadar birbirinden farklı parçaları bir arada sunan koleksiyon, gelinlere hak ettiği zarifliği en şık haliyle sunuyor.

Her tarza ve her yaşa uygun ürünleriyle dikkat çeken Yeni İnci gelinlere özel çıkardığı bu koleksiyonda; dantelin ve satenin muhteşem uyumu, soft renklerin şıklığı ve tasarımların göz alıcılığıyla gelinlerin vazgeçilmezi olacak.

Gelinlerin en özel ve en mutlu gününe ortak olan Yeni İnci, hem şıklığından hem de konforundan ödün vermeyenler için birçok alternatif sunuyor.

Editör: MURAT ÖZER