Dinamikliği, spor ve modayı bir arada yaşatan Fransız moda evi Lacoste, yeni spor ayakkabısı L003 Neo'yu sunuyor.

Lacoste'un podyumunda öncülük ettiği bu konsept ayakkabıda değişikliği ve herkes tarafından kullanılabilirliği vurguluyor. 

CESUR, FRESH, TREND, SPOR: DEFİLENİN ENERJİSİ SOKAĞA TAŞINDI

Lacoste’un yeni sneaker L003 Neo modeli; moda ve sporun bir araya gelmesi ile kurucu Rene Lacoste'un öncü başarılarına da saygı duruşunda bulunuyor.

L003 Neo, sınırları yıkan yeni bir spor ayakkabı türü için dünyaya ilham kaynağı oluyor.

Sürekli değişimi, sürekli yeniliği, cesurluğu ve modernliği kucaklamak için her zaman hareketli, marka mirasına atıfta bulunarak sahadaki tenis topundan ilham alıyor.

Ayakkabı enerjiktir; korttan sokağa, spordan modaya, önce gelenden sonra gelene hareket eder.

Bu dinamik yaşam tarzı spor ayakkabısı, neopren ve file sayaya, karmaşık dantel tutturmaya, göz alıcı deliklere ve yan tarafında cesur Lacoste logosuna sahip.  Yeni sneaker çok modern, kalın bir dış tabanıyla dikkat çekiyor. L003 Neo, tenis topunun dinamizmine ve Lacoste'un bir spor lideri olarak zengin geçmişine saygı duruşunda bulunan, kahraman neon sarısı renk grubuna sahip. Kadınlar için şık monokrom pembe ve turkuaz dahil olmak üzere çeşitli parlak ve şık seçenekler, erkekler için ise tamamen siyah ve zamansız haki dahil olmak üzere klasik tonlardan oluşuyor.

Editör: MURAT ÖZER