Ünlü moda tasarımcısı Cihan Nacar’ın 10. yılına özel olarak tasarladığı, merakla beklenen imza koleksiyonun sunumu benzeri görülmemiş bir defile ile moda severlerle buluşturulurken, İstanbul’un en yeni gözdesi JW Marriott Hotel Marmara Sea de açılışının birinci yılını bu unutulmaz organizasyonla kutladı. 

CİHAN NACAR

Tasarımcının 10. yılına ait moda şovunun detayları ,Türk moda tarihine iz bırakacak türdendi.

Profesyonel kariyerinin başından beri kreatif çizgisini ‘Sanat ve modayı birleştirme’ misyonuna odaklayan Cihan Nacar ,10. Yılını kutladığı 2023 yılına imza niteliğinde bir koleksiyonla damgasını vurdu. 

GLEN HERDER - NİRAN HÜREL HERDER

Tasarımcının özgün yorumuyla, klasik çizgilerin modernize edilmiş iddalı ve karakteristik formülizasyonu, adeta 19. Yüzyıl eserlerinin sergilendiği bir müzeye yeniden hayat veriyor gibiydi. 

ARZU KUNT - SİNEM YILDIRIM

Her defilesini farklı bir hikaye anlatımı olarak bütüncül bir bakış açısıyla tasarlayan Cihan Nacar’ın 10. Yıl koleksiyonuna bu kez 120 kişilik dev bir senfoni orkestrası da eşlik etti.

SERAP SARI

Sahne ve podyumun da bu özel koleksiyona ve programa uygun olarak tasarlandığını da göz önünde bulundurduğumuzda, bu konseptin her detayıyla düşünülmüş kollektif bir çalışma olduğu daha net görülüyordu.

AKASYA ASLITÜRKMEN

Türkiye podyumlarında eşine az rastlanabilecek bu organizasyon ,katılımcıların birden çok duyusuna farklı sanat dallarının birleşimiyle aynı anda hitap ederek izleyicisini çok farklı ve şaşırtıcı bir deneyimin içine aldı.

BAŞAK DAŞMAN

adL Night Zoom x Mert Aslan'dan göz kamaştıran defile adL Night Zoom x Mert Aslan'dan göz kamaştıran defile

JW Marriott Hotel Marmara Sea’nın eşsiz ambiansı ve üst düzey hizmet anlayışıyla daha da keyifli bir hal alan organizasyon son zamanlarda İstanbul’da gerçekleştirilen en dikkat çekici davet olarak hafızalara kazındı.

BİLGE ÖZTÜRK - DAREN GEREDE ERKAYA

CEREN BENDERLİOĞLU

ÇAĞRI ÇITANAK - BAŞAK GÜMİLCİNELİOĞLU

ÇİĞDEM BATUR

MİNA CERAN

NİL NİNAT

SİTARE AKBAŞ

ZEYNEP MANSUR