Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum  ev sahipliğinde gerçekleşen Luxury Shopping Week ses getiren etkinlikleriyle  dikkat çekti. Türk modasına değer katan ünlü modacı Dilek Hanif’in son dönem tasarımları yeni mağazasında görücüye çıktı.  

 DİLEK HANİF - DİLHAN HANİF

Lüks alışverişin ayrıcalıklı adresi Mandarin Oriental, Bodrum, 23 – 26 Haziran tarihlerinde iş, sanat ve cemiyet hayatının yoğun ilgisiyle gerçekleşen Luxury Shopping Week kapsamında keyiflikli etkinliklere de ev sahipliği yaptı. Ünlü modacı Dilek Hanif’in merakla beklenen son koleksiyonu Nature Resort Collection’u da içeren tüm yeni sezon koleksiyonları Hanif’in  Mandarin Oriental, Bodrum’ daki yeni mağazasında görücüye çıktı. 

DİLEK HANİF - SUZAN TOPLUSYOY

DİLEK HANİF’İN YENİ KOLEKSİYONU MANDARİN ORİENTAL, BODRUM’DA MODA SEVERLERLE BULUŞTU

Başarılı Modacı Dilek Hanif, koleksiyonlarının yanı sıra sürdürebilir moda ve sektörde kadınları güçlü kılmak amacıyla gerçekleştirdikleri girişimleri de katılımcılarla paylaştı.

Etkinlik kapsamında Mandarin Oriental, Bodrum’da yer alan Dilek Hanif Store’u aralarında Şeli Elvaşvili, Çiğdem Erkman, Selda Doğan, Suzan Toplusoy, Aliye Sevimlisoy, Selma Türkeş, Özlem Avcıoğlu ve Dilhan Hanif gibi cemiyet hayatından seçkin davetliler ziyaret etti.