Milli Savunma Bakanlığı'ndan, "Ermenistan, provakatif ve saldırgan tutumunu terk etmeli ve kendisine uzatılan barış elini bir fırsat bilmelidir." dedi.

Milli Savunma Bakanlığı'ndan, "Ermenistan, provakatif ve saldırgan tutumunu terk etmeli ve kendisine uzatılan barış elini bir fırsat bilmelidir. Türkiye olarak her zaman öz kardeşlerimizin yanındayız ve daima da yanında olacağız!" açıklaması yapıldı. 

"TÜRKİYE OLARAK HER ZAMAN ÖZ KARDEŞLERİMİZİN YANINDAYIZ"

50 ilde suç örgütlerine yönelik 'Silindir' operasyonu: "400 gözaltı" 50 ilde suç örgütlerine yönelik 'Silindir' operasyonu: "400 gözaltı"

MSB'den, Ermenistan ve Azerbaycan arasında yaşanan çatışmalara ilişkin açıklama yapıldı. Yapılan yazılı açıklamada, "Azerbaycan-Ermenistan sınır hattında meydana gelen çatışmalarda şehit olan Azerbaycan Ordusu'ndaki kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, kardeş Azerbaycan halkına da başsağlığı ve sabır dileriz. Ermenistan, yıllardır süregelen provakatif ve saldırgan tutumunu tamamen terk etmeli ve kendisine uzatılan barış elini bir fırsat bilmelidir. Türkiye olarak her zaman öz kardeşlerimizin yanındayız ve daima da yanında olacağız!" denildi. (DHA)