Geçtiğimiz yıl yayınladığı iki single ile dünya listelerinde adından söz ettiren New York'lu sanatçı Atilla Ural’ın ilklere imza attığı yeni şarkısıBir ŞansDoğulu Music tarafından dinleyicinin beğenisine sunuluyor.

KENAN DOĞULU DESTEKLİ ATİLLA URAL'DAN İLKLERİN ŞARKISI "BİR ŞANS"

Önceki single’ları ile başarılı bir çıkış yakalayan Atilla Ural, ilk Türkçe şarkısı "Bir Şans" ile baharın habercisi olmaya hazırlanıyor. Yetenekli sanatçının ilk kez vokal yaptığı parçanın back vokallerinde kendisine prodüktörü Kenan Doğulu ile genç şarkıcı Bade destek oluyor.

Bu yaz yine 'Simge'nin yazı olacak... Bu yaz yine 'Simge'nin yazı olacak...

Atilla Ural ile Kenan Doğulu’nun yaratım sürecinde birlikte çalıştıkları ilk proje olma özelliğini taşıyan “Bir Şans”ın New York’ta Hakan Erim’in, Ural ile gerçekleştirdiği görüntülü görüşmeler sırasında yazılmaya başlanan sözleri, İstanbul’da Kenan Doğulu’nun dokunuşuyla son haline ulaşıyor. “Bir Şans”ın bestesini arkadaşı Zien Garcia ile birlikte yapan Ural, aynı zamanda parçanın aranjörlüğünü de üstleniyor.

Atilla Ural'a 15 kişilik bir dansçı grubunun eşlik ettiği klibin çekimleri ünlü yönetmen Can Evrenol tarafından İstanbul’da gerçekleştirildi. Funk altyapı üzerine canlı çalınan trompet ile uygulanan caz dokunuşlarıyla yükselen "Bir Şans", Doğulu Music etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlanıyor.