Teknoloji şirketi ve kripto borsası OKX, 20’nci kez Aylık Rezerv Kanıtı (PoR) raporunu yayınladı. Rapora göre şirket, kullanıcı varlıklarının rezervlerinde 22,4 milyar dolar değerinde ana varlık bulunduruyor.

Teknoloji şirketi ve kripto borsası OKX, güven ve şeffaflık taahhüdü gereği her ay düzenli olarak PoR raporları yayınlıyor. Bugüne kadar 1,65 milyondan fazla kullanıcı, OKX’teki varlıklarının 1:1 oranında rezervlerinin tutulduğunu kontrol edip doğruladı. OKX, platformunda en sık işlem gören 22 varlığın yüzde 100’ü aşan rezerv oranlarını korumaya devam ediyor. Bu ayın PoR raporunda 628.484 halka açık cüzdan adresi yayımlandı.

Önceki PoR raporlarında olduğu gibi, OKX, platformunda en sık işlem gören 22 varlığın yüzde 100’ü aşan rezerv oranlarını korumaya devam ediyor: BTC, ETH, USDT, USDC, XRP, DOGE, SOL, OKB, APT, DOT, ELF, EOS, ETC, FIL, LINK, LTC, OKT, PEOPLE, TON, TRX, UNI ve BCH.

OKX’in bu ana varlıklar için mevcut rezerv oranları şu şekilde:

BTC: Yüzde 104

ETH: Yüzde 102

USDT: Yüzde 107

USDC: Yüzde 102

Bakan Mehmet Şimşek: "Vergi paketinde dar gelirliye yönelik hüküm yok" Bakan Mehmet Şimşek: "Vergi paketinde dar gelirliye yönelik hüküm yok"

OKX’in Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Yöneticisi Lennix Lai şu açıklamalarda bulundu:

“Aylık rezerv kanıtı (PoR) raporlarımız, müşterilerimize varlıkları hakkında gerçek zamanlı, doğrulanabilir bilgiler sunmada ne kadar kararlı olduğumuzu gösteriyor. Bu raporlar, müşterilerimiz ve daha genel olarak kripto topluluğuyla açık iletişim kurma taahhüdümüzü kanıtlar niteliktedir. Bir sonraki benimseme aşamasına geçerken devamlı olarak sunduğumuz kanıtların, sektör çapında şeffaflığa önayak olmasını amaçlıyor ve rezerv kanıtı raporlarını süresiz olarak yayımlama taahhüdümüzü sürdürüyoruz.”

Editör: Admin Admin