Brezilyalı süper popstar Anitta ve GRAMMY ödüllü Nijeryalı yıldız Burna Boy, İstanbul’da gerçekleşen Pepsi'nin sunduğu 2023 UEFA Şampiyonlar Ligi Final Maçı Açılış Töreni’nde unutulmaz performanslara imza attı.

BURNA BOY - ANITTA 

BURNA BOY VE ANITTA ŞOV YAPTI

Tören, çok sayıda platin ödülüne sahip DJ ve müzik yapımcısı Alesso'nun özel konuk olarak heyecan verici performansıyla sona erdi. Pepsi'nin aksiyon dolu 2023 futbol kampanyasının en coşkulu anları, kulüp futbolunun en büyük maçı başlamadan hemen önce gerçekleşti.

ANITTA'DAN UNUTULMAZ DANS ŞOV 

UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçlarından önce gerçekleştirilen eğlenceli etkinliklere yedinci kez ev sahipliği yapan Pepsi'nin bu yıl sunduğu Final Maçı Açılış Töreni, Manchester City ile Inter Milan arasında yapılan ve kapalı gişe oynanan unutulmaz maç öncesinde,

PEPSI’NİN SUNDUĞU 2023 UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ FİNAL MAÇI AÇILIŞ TÖRENİ’NDE DÜNYA STARI ANITTA VE BURNA BOY UNUTULMAZ PERFORMANSLAR SERGİLEDİ 

Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda gerçekleşti. Spor ve eğlencenin bu heyecan dolu buluşması, futbol ve müzik tutkunlarını muhteşem bir ışık gösterisinin, heyecan verici anların ve dünya standartlarında büyüleyici özel efektlerin yer aldığı unutulmaz bir törende bir araya getirdi.

Ajda Pekkan Ankara'da fırtınalar estirdi! şıklığı ile göz kamaştırdı Ajda Pekkan Ankara'da fırtınalar estirdi! şıklığı ile göz kamaştırdı

BURNA BOY

NEFES KESEN PERFORMANS

Stadyumu coşturan Burna Boy, dünyada hit olan şarkıları 'Last Last' ve 'It's Plenty'yi sahneledi. Nijerya’ya özgü desenlerden, baskılardan ve renklerden ilham alan kıyafetler giyen davulcuların nefes kesen performanslarına, taşıdıkları renkli ve Afrika esintili bayraklarla tüm sahneye yayılan dansçılar eşlik etti. 

ANITTA HAYRANLARINI BÜYÜLEDİ

Anitta'nın kalpleri hızlandıran Latin ritimleri, dünya çapında ses getiren "Envolver" şarkısıyla tüm stadyumu coşturdu. Animasyonlu içerikler gösteren 60'tan fazla altıgen LED panelle zenginleştirilen performans, Brazilian Funk tarzı yeni single’ı ‘Funk Rave’ ile devam ederek hayranları büyüledi. 

DJ ALESSO 

Altı dakika süren şovlar, törene özel konuk olarak katılan İsveçli ünlü DJ Alesso'yla final yaptı. Alesso, ‘Heroes (we could be)' şarkısıyla futbol severlere oyuncuların bir gecede efsane olabileceğini hatırlattı. Oyuncular sahaya çıkmadan sadece birkaç dakika önce sahne alan Alesso'ya stadyumu kaplayan büyüleyici ses ve ateş efektleri eşlik etti.

Törende sergilenen muhteşem koreografilere enerji ve renk katan büyüleyici dansçılara ek olarak, bu yıl Pepsi ilk kez #PepsiKickOffShow TikTok challenge üzerinden hayranları Final Maçı Açılış Töreni’nin bir parçası olmaya davet etti. Mart ayında Burna Boy iş birliğiyle başlatılan #PepsiKickOffShow TikTok challenge, dünyanın dört bir yanından katılan yedi şanslı kazananı Final Maçı Açılış Töreni kadrosuna dahil etti. Ömür boyu unutulmaz bir fırsat yakalayan kazananlar, en iyi danslarını sergiledi.

Spor ve müzik etkinliklerinde köklü bir geçmişe sahip Pepsi, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali Maçı açılış Töreni’ni her yıl büyük bir gururla sunuyor. Dünyada her yıl en çok izlenen spor etkinliği olan UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'ni gerçek anlamda küresel bir eğlence platformuna dönüştüren Pepsi, dünyanın en popüler müzik yıldızlarını bir araya getirerek unutulmaz performansları hayranlarla buluşturuyor.  

Editör: MURAT ÖZER