Türkiye talaşlı imalat sektörünün lider firması Tezmaksan, çalışan deneyimi ve bunun iyileştirilmesine yönelik yaptığı yatırımlarla Great Place to Work® Enstitüsü'nün yüksek güven kültürüne sahip “Great Place to Work®” sertifikasında yüzde 93’lük skora ulaşarak listeye girmeye hak kazandı.

Daha iyi bir kurum kültürü oluşturmak ve yüksek güven kültürüne sahip yeri kültürünü inşa etmek adına çalışmalarını sürdüren TezmaksanGreat Place to Work® listesine girerek Great Place to Work® Enstitüsü tarafından mart ayında gerçekleştirilecek ödül törenine davet edildi. Çalışanların mevcut kurum kültürü hakkındaki algılarının ölçümlendiği Trust Index© çalışan anketi ve İK uygulamalarının bütününün analiz edildiği Culture Brief iş yeri kültürü analizlerini başarı ile tamamlayıp yüzde 93’lük skor elde eden Tezmaksan’ın katılacağı ödül töreninde sertifikayı almaya hak kazananlar açıklanacak.

 Vivo CEO’su Shen Wei: “Fiyat savaşlarından kaçınmalıyız”  Vivo CEO’su Shen Wei: “Fiyat savaşlarından kaçınmalıyız”

HAKAN AYDOĞDU: "ÇALIŞANLARIMIZIN MUTLULUĞU STRATEJİK ÖNCELİKLERİMİZ ARASINDA BULUNUYOR"

Great Place to Work® derecelendirmesinde elde ettikleri yüzde 93’lük skora dair değerlendirme yapan Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, “Teknolojiye yatırım yapan bir firma olmamızın yanı sıra çalışanlarımızın mutluluğu da stratejik önceliklerimiz arasında bulunuyor. Kurum kültürümüz doğrultusunda onların mutluluğuna, geleceğine ve kariyer gelişimlerine yatırım yaparken çalışma deneyimlerini daha da yukarı taşıyoruz. Bu doğrultuda daha iyi bir kurum kültürü oluşturmak ve çalışanlarımızla birlikte yüksek güven kültürüne sahip iş yeri kültürünü inşa etmek adına başladığımız Great Place to Work® yolculuğumuzun ilk adımında yüzde 93 gibi oldukça yüksek bir skora ulaştık. Büyük Tezmaksan ailesinin üyeleri olarak hep birlikte elde etmiş olduğumuz bu değerli başarıyı, ilerleyen yıllarda daha güçlü bir kurum kültürü oluşturulması yolunda Great Place to Work® yolculuğumuzda yan yana ve omuz omuza yolculuk ettiğimiz tüm çalışma arkadaşlarımıza armağan etmek isteriz. Mart ayında gerçekleştirilecek ödül törenine katılarak sektörümüzü temsil edeceğimiz için de ayrıca gururluyuz” dedi.