Ekotürk TV’de, her hafta gündem yaratan konu ve konuklarıyla 'Pembe Masa' programında izleyenleriyle buluşan Özlem Adakul’un bu haftaki konukları şarkılarıyla bir döneme damga vuran şarkıcı Metin Özülkü ve ünlü model, şarkıcı Tuğba Özay’ı ağırladı. Samimi açıklamalarda bulunan ikili izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

"VOKALLE KANDIRMIYORUM"

Ünlü model ve şarkıcı Tuğba Özay, Özlem Adakul’un "Pembe Masa" programının konuğu oldu. Özay, müzik yaşamında vokal kullanmadığını ve insanları kandırmadığını dile getirerek, “Cinsiyet ayrımı da asla yapmam. Homofobik de değilim” açıklamalarında bulundu.

Özlem Adakul’un sorularına içtenlikle cevap veren Özülkü eşi Eda Özülkü ile nasıl evlendiklerini anlatırken, müzisyenlerin özellikle pandemi döneminde yaşadıklarına da değindi.

"MUHASEBECİLİKLE HİÇ ALAKAM YOKTU"

Eşinin ailesinin evlenme isteklerine verdiği cevabı samimi bir dille anlatan Özülkü hikayesini şu şekilde anlattı: “Kayınvalidem ve kayınpederim benim müziğe başladığım yıllarda şunu demişlerdi “Düzenli bir gelirin yok, bir yerde memur olsan tamam evlenin deriz ama bu belirsizlik içinde nasıl geçineceksiniz?” dedi.

Ben ne yapayım edeyim düşündüm ve muhasebeci olarak bir arkadaşımın şirketinde işe başladım. Muhasebecilikle de hiç alakam yoktu. Arkadaşım sağ olsun ben orada muhasebeci olarak görünüyordum ama arka sokakta Taşkın Seba’nın stüdyosu vardı o zamanlar, onun yanına gidiyordum orada müzik yapıyorduk. Ben ufak ufak orada stüdyo işlerinden para kazanmaya başladım. Akşam tekrar şirkete uğrayıp eve dönüyordum. Kayınpederde tamam dedi muhasebecilik düzenli bir iş kızımızı sana veriyoruz. Verdikten bir sene sonra da durumu öğrendiler tepki de verdiler ama baktılar ki daha sonra şarkıcılık işi güzel yürüyor, düzene girdi işte o zaman her şey yoluna girdi.

Cem Tayanç