Türkiye'nin önde gelen moda markalarından IPEKYOL, ELIE SAAB ile heyecan verici bir birliği gerçekleştirdi ve aylar süren çalışmanın sonunda ortaya çıkan kapsül koleksiyon Galataport Istanbul Tarihi Paket Postanesi rıhtımında gerçekleştirilen görkemli bir defileyle sunuldu. 

YALÇIN AYAYDIN - TUNAY AYAYDIN 

Yurt içinde 70 ve yurt dışında 8 IPEKYOL mağazasında eş zamanlı olarak satışa sunulacak koleksiyon izleyiciler tarafından tam not aldı.

ARZU SABANCI 

YAĞMUR AYAYDIN - NECDET AYAYDIN - EMEL AYAYDIN 

ECE EGE - ŞELALE KADAK - UĞUR AYAYDIN - AYŞE EGE

İş, sanat ve moda dünyasından önemli isimlerin katıldığı defilede; kapsül koleksiyonun reklam kampanyasının yüzü olan Alman model Franziska Jetzek de podyumda yer aldı.

ELIE SAAB JR - CLAUDINE SAAB - ELLIE SAAB - MICHIELE SAAB 

IPEKYOL GROUP CEO’su Uğur Ayaydın ve ELIE SAAB Group CEO'su Elie Saab Jr. ev sahipliğinde ve Elie Saab’ın katılımıyla gerçekleşen gecede 40 parçadan oluşan kapsül koleksiyon konuklar tarafından büyük ilgi gördü.

ARZU - NAZLI SABANCI 

Defile finalinde sürpriz olarak gökyüzüne drone’lar ile yansıtılan ışık gösterisi ise geceye damgasını vurdu. 

ASLI GÜMÜŞEL 

ELIE SAAB X IPEKYOL Kapsül Koleksiyonu’nun Paris’te gerçekleşen fotoğraf çekimlerinde Alman model Franziska  Jetzek objektif karşısına geçti.

AYŞEGÜL TOPLUSOY - SÜLEYMAN TOPLUSOY 

Cemiyet ve iş dünyasını buluşturan defile: adL Night Zoom x Mert Aslan Cemiyet ve iş dünyasını buluşturan defile: adL Night Zoom x Mert Aslan

Stylingini Fransız Vogue'un eski moda editörü Geraldine Saglio’nun üstlendiği çekimi dünyaca ünlü fotoğraf sanatçısı Álvaro Beamud Cortes gerçekleştirdi.

CEREN YALAZOĞLU KARAKOÇ - TUNAY AYAYDIN - SİBEL TAŞÇIOĞLU 

CLAUDIE SAAB - ELIE SAAB 

FERYAL GÜLMAN 

YASEMİN ÖZİLHAN  

TAHA BİLİCİ - MERT AYAYDIN - KERİM SABANCI 

Editör: Admin Admin