Zamansız şıklık, kusursuz kalıplar ve konfordan vazgeçmeyen Damat erkeğini bu yaz doğal malzemeler, sakin renkler, sofistike tasarımlar ve rahat formlardan oluşan eşsiz bir koleksiyon karşılıyor.

DAMAT ERKEĞİ BU YAZ NATÜREL, SOFİSTİKE VE RAHAT!

Kusursuz işçilik, lüks kumaşlar ve zamansız şıklığın sembolü Damat, doğal zarafeti modern erkeğin gardırobuna taşıdığı yepyeni koleksiyonu ile yaz coşkusunu zirveye taşıyor. Damat 2024 İlkbahar / Yaz Koleksiyonu, doğal şıklık ve rahatlık hissettiren teması ile güneşli günlerin enerjisini, dinamizmini ve heyecanını müjdeliyor.

ZAMANSIZ ŞIKLIK: DAMAT 

Sakin renklerin ve akıcı formların birleşiminden oluşan özel tasarımlar, doğal tonları, keten, organik pamuk ve tencel gibi doğal liflerin hafifliği ile harmanlıyor.

Damat erkeğinin kendine güvenen ve güçlü tarzını öne çıkaran koleksiyonda, yumuşak toprak tonları, gökyüzü mavisi, deniz yeşili ve gün batımının altın sarısının hakimiyeti göze çarpıyor.

Hafif ve nefes alan dokuları ile yazın sıcağında serinlik hissi uyandıran Damat’ın yeni sezon tasarımları, kusursuz detayları ve zarifliği ile sofistike bir görünüm de sunuyor.

Zarif deri sandaletler, hasır şapkalar ve doğal malzemeden üretilen çantalar, Damat erkeğinin özgür ruhunu natürel bir şıklıkla bütünleştiriyor.

Vanity Fair Oscar Partisi'nde ünlüler Messika ile ışıldadı Vanity Fair Oscar Partisi'nde ünlüler Messika ile ışıldadı

Editör: MURAT ÖZER