Emirates ve flydubai'nin ödüllü sadakat programı Emirates Skywards, bu yaz özel bonus Mil kampanyalarıyla üyelerine dünyayı keşfetmeleri için daha da fazla sebep sunuyor.

Emirates ve flydubai'nin ödüllü sadakat programı Emirates Skywards, bu yaz özel bonus Mil kampanyalarıyla üyelerine dünyayı keşfetmeleri için daha da fazla sebep sunuyor. Bu Ağustos ayında uçuşlardan, otel konaklamalarından, araç kiralama, iş ortağı Lifestyle markalarından ve daha birçok yerden yapacağınız alışverişlerde harcadıkça Mil biriktirmenin tadını çıkarın.

Otel konaklamalarınızdan 15.000’e kadar Mil kazanın

  • Emirates Skywards Otelleri: Dünya çapında 900’den fazla uçuş noktasında 400.000’i aşkın otelde gecelik 15.000’e kadar Mil kazanın.
  • Atlantis The Palm, Dubai: Üç gecelik konaklamalarda 10.000’e kadar bonus Mil kazanın.
  • IHG Hotels & Resorts: Dünya çapında dilediğiniz Intercontinental Hotel’de yapacağınız konaklamalardan 1.000 bonus Mil kazanın.
  • Jumeirah Hotels & Resorts: Dünya çapında dilediğiniz Jumeirah Hotels & Resorts’ta yapacağınız konaklamalardan iki kat Mil kazanın.

Araç kiralamalarından 6.000’e varan bonus Mil kazanın

  • Avis: Dünya çapında kiralama başına 6.000 bonus Mil kazanın.
  • Hertz: Dünya çağında araç kiralamalarından üç kata kadar Mil kazanın.
  • SIXT: Dünya çapında kiralama başına 3.000’e kadar bonus Mil kazanın.

Alışverişlerinizde binlerce Mil kazanın*

  • The Bicester Collection: Bu yaz The Bicester Collection’daki popüler lüks alışveriş noktalarında binlerce Mil kazanabilirsiniz. Üyeler yapacakları tüm harcamalardan iki kat, minimum harcama kriterlerini karşıladıkları takdirde de üç kat Mil kazanabilirler.
  • utu: utu Tax-Free ile 100.000 bonus Skywards kazanma şansına ek olarak 1.750’ye kadar bonus Mili kazanın. utu Tax-Free uygulamasıyla Avrupa, Asya ve Orta Doğu’daki 50 ülkede vergi iadelerinden Skywards Mili kazanmaya devam edin.

Emirates NBD Skywards Kredi Kartlarıyla 100.000’e kadar bonus Mil kazanın

Üyeler, hayallerindeki bir sonraki uçuş noktasına 100.000 Mil daha yaklaşıyorlar. Emirates NBD Skywards Kredi Kartı için kayıt yaptırarak 100.000’e kadar bonus Skywards Mili kazanabilirsiniz. The Dubai Mall, skywardsmilesmall.com, Skywards Everyday ve daha birçok anlaşmalı otel, araç kiralama ve Lifestyle markasından kredi kartlarıyla alışveriş yaparak daha hızlı Mil kazanabilirsiniz.

Editör: MURAT ÖZER