Fenerbahçe Kulübü, Pasha Group ile Futbol A Takımı 2'nci şort sponsorluğu anlaşması imzaladı. Ülker Stadyumu'nda düzenlenen imza törenine; Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Kızılhan ile Pasha Group CEO'su Uğur Pirinççioğlu katıldı.

Yapılan iş birliği anlaşmasıyla Pasha Group logosu,  Fenerbahçe Futbol A Takımı'nın 2022-23 sezonunda oynayacağı Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarında giyeceği şortların sağ arka kısmında yer alacak.

Sponsorluktan dolayı teşekkür eden Burak Kızılhan, " Sahne Bizim diyerek başladığımız yeni sezondaki mücadelemize destek olarak yeni bir iş ortağımız daha aramıza katılıyor. Hepinizin bildiği üzere bu sene Türkiye Futbol Federasyonu'nun talimatnamesinde formamızın şortuna ikinci bir sponsor alınabileceği yönünde bir madde eklendi. Bu talimat değişikliği ile birlikte Pasha Group, 2022-2023 sezonu boyunca Futbol A Takımımızın ikinci şort sponsoru olarak ailemize katıldı. Pasha Group logosu, futbol takımımızın 2022-23 sezonunda oynayacağı Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası maçlarında giyeceği şortların sağ arka kısmında yer alacak.

Her yerde hep söylediğimiz gibi bu sene, Cumhuriyetimizin 100. yılında şampiyonluk için teknik direktörümüz Jorge Jesus yönetiminde takımımız inanmış ve kenetlenmiş bir durumda. Bu sene hedeflediğimiz her alanda başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum" dedi.

UĞUR PİRİNÇÇİOĞLU: 'FENERBAHÇE'YLE İŞ BİRLİĞİ YAPMAKTAN GURUR VE ONUR DUYUYORUZ'

Pasha Group Ceo'su Uğur Pirinççioğlu ise "Fenerbahçe Spor Kulübü tarihi ve başarılarıyla en çok taraftara sahip olan kulüplerimizden biridir. Günümüzde futbol ve marka iş birlikleri her geçen gün artmakta ve bununla beraber futbol kulüplerinin markalarla iş birliğinde taraftarlarının da desteğiyle başarıyı yakalamadığını ve ülke spor gelişimine önemli katkı sağladığını düşünüyoruz. Biz de bu anlamda Pasha Group olarak Fenerbahçe'yle iş birliği yapmaktan gurur ve onur duyuyoruz. Pasha Group; turizm, eğlence, eğitim, enerji ve sağlık sektörlerinde lider konumda bir firmadır. Aynı zamanda yüksek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini ilke haline getirmiş olan Pasha Group kurulduğu günden itibaren marka farkındalığını ve bilinirliğini daha geniş kitlelere ulaştırabilmeyi kendisine amaç edinmiştir. Bu bağlamda Fenerbahçe Spor Kulübü ile yapmış olduğumuz bu anlaşmanın her iki taraf için de faydalı olacağını düşünüyoruz. Grubumuzun Fenerbahçe Spor Kulübü'yle ortak bir özelliği var; her zaman ilklere imza atmıştır.  Şu an Pasha Group olarak Türkiye'de bir spor kulübüne sponsor olan ilk Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kökenli firmayız. Bunun da onur ve gururunu yaşıyoruz. Umarım Fenerbahçe'ye daha da katkısı olur.  Cumhuriyetimizin 100'üncü kuruluş yıldönümünü kutlamaktayız. Türkiye Süper Lig'i 2022-2023 sezonunda ve her zaman olduğu gibi tüm branşlarda lider olmayı amaç edinmiş Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yanında olmak, Pasha Ailesi olarak bizim için de ayrı bir mutluluk vesilesidir. Ayrıca ailemiz bu birlikteliğin sorumluluğu ve bilincinde olarak ebedi cumhuriyetimizin ilerleyen yıllarında da birlikteliğimizi uzun yıllar sürdürme niyet ve arzusundadır. Bu bağlamda şampiyonluk yolunda Fenerbahçe Spor Kulübü'nün yanında olmaktan büyük bir onur ve gurur duyduğumuzu belirtir, Fenerbahçe Camiasına 2022-2023 sezonunda başarılar dileriz." şeklinde konuştu.