İş, cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri Sitare Kalyoncuoğlu’nun “Grand Moment” temalı yemeğiyle sonbahara merhaba dediler.

İş, cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri Sitare Kalyoncuoğlu’nun “Grand Momenttemalı yemeğiyle sonbahara merhaba dediler.

SİTARE KALYONCUOĞLU 

Mandarin Oriental, Olea Bosphorus’un büyüleyici atmosferinde gerçekleşen çok özel davette Oğuz Satıcı, Hamdi Akın, Emir Kosif, Begüm Gazioğlu Ballı, Ömer Ballı, Mehmet Hanif, Derya Karagülle, Melis ve Burak Hatipoğlu, Tunç Tiryaki, Zeynep Mutlu, Tolga Vurgun, Cansen ve Burak Kut, Yelda ve Hakan Tiftik, Atilla Türkmen, Beste ve Mustafa Yurttaş, Sibel ve Ferruh Karakaşlı gibi ünlü isimler bir araya geldi.

HAMDİ AKIN

Davetliler, gecede Olea Bosphorus’un şefinin hazırladığı özel yemek menüsü ve Best Whisky Book of The Year ödüllü aynı zamanda “Keeper of the Quaich (Kadeh Muhafızı)” nişanına sahip, ‘İçki Kültürü Yazarı Dr Burkay Adalığ’ın seçtiği eşsiz viskiler eşliğinde benzersiz bir yemek deneyimi yaşadı.

EMİR KOSİF

Davette sunulan çok özel menülere, Glenfiddich Gran Reserva 21YO, Glenfiddich Grand Cru 23YO ve Glenfiddich Grande Couronne 26YO serileri eşlik etti.

BURKAY ADALIĞ

ÖMER BALLI - BEGÜM GAZİOĞLU BALLI

MUSTAFA YURTTAŞ - BESTE YURTTAŞ 

Çırağan Sarayı'nda muhteşem düğün: Ege Özyeğin - Burak Usta Çırağan Sarayı'nda muhteşem düğün: Ege Özyeğin - Burak Usta

HAKAN TİFTİK - YELDA TİFTİK