Paris’in ikonik gözlük markası IZIPIZI, İlkbahar Yaz 2024 Artefact koleksiyonu ile her anı daha şık ve özel kılan modelleriyle baharı kutluyor.  

Modanın ötesinde yaşam tarzıyla her yaştan insana ikonik gözlükler sunan IZIPIZI, Artefact koleksiyonuyla yetişkin, çocuk ve bebek güneş gözlükleriyle günlük hayatın her anına eşlik ediyor. Artefact, gösterişsiz bir şekilde, maddenin zamanın başlangıcından bu yana nasıl dönüştürüldüğüne ışık tutuyor.

IZIPIZI İLKBAHAR YAZ 2024 KOLEKSİYONU: "ARTEFACT"

İnsan elinin maddede bıraktığı izlerden ilham alan Izipizi Artefact koleksiyonu, insanlığı ve maddeyi birleştiren bir köprü oluşturuyor.

IZIPIZI ARTEFACT KOLEKSİYONU

İzler değiştiriliyor, kırpılıyor, renklendiriliyor ve yeniden keşfediliyor. Elle oyulmuş ahşap kokan koyu kahverengiden, tekstillerde kullanılan doğal pigmentleri yansıtan çarpıcı mora ve seramik benzeri narin bir ekruya kadar, Izipizi Artefact koleksiyonu bu yaz yaratıcılığınızı serbest bırakıyor. 

Izipizi Artefact güneş gözlükleri, Washed Denim, Antique Purple, Ceramic Beige, Dyed Green, Mahogany gibi beş farklı renk seçeneğinden oluşuyor.

Izipizi BABY - Antique Purple

Yumuşak dokunuşlu efektli çerçeveleri ve %100 UV korumasıyla ve her yüz şekline ve boyutuna uyum sağlayarak konforu ve şıklığı bir arada sunuyor. 

İtalya Sorrento'da göz kamaştıran davet: Başak Dizer Tatlıtuğ - Atasay İtalya Sorrento'da göz kamaştıran davet: Başak Dizer Tatlıtuğ - Atasay

Izipizi Artefact Koleksiyonu - Sun C - Antique Purple

Herkesin uygun fiyata erişebileceği eğlenceli, şık ve kaliteli gözlükler sunan IZIPIZI; Pop Corner, Beymen, Vakkorama, Vitruta, Buse Terim Shop, Carter’s, İstanbul Modern Müzesi mağazalarında ve www.popcorner.com.tr satışa sunuyor.

Izipizi Artefact Koleksiyonu - Sun E - Ceramic Beige

Izipizi Artefact Koleksiyonu - Sun D - Mahogan

Izipizi Artefact Koleksiyonu - Sun E - Dyed Green

Izipizi Artefact Koleksiyonu - Sun G - Mahogany

Editör: Admin Admin