Uzun yıllar İzmir’de yaşayan Zeynep Bastık, Karşıyaka’daki Carnival Venue’de muhteşem bir konser verdi. Bu şehirde kendini evinde hissettiğini söyleyen Bastık performansıyla İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşattı

ZEYNEP BASTIK EVİNE DÖNDÜ

Spotify'ın geçen ekim ayında Türkiye'deki onuncu yılını kutlamak için düzenlediği etkinlikte açıkladığı ‘Türkiye’nin Son 10 Yılda En Çok Dinlenen Kadın Şarkıcıları’ listesinin ilk iki sırasını Sezen Aksu ile göğüsleyen Zeynep Bastık, Mabel Matiz imzalı yeni şarkısıLan’ için stüdyo çalışmalarını sürdürürken konserlerine de ara vermeden devam ediyor.

Ankara ve İstanbul'da şahane konserler: "Gülben Ergen" Ankara ve İstanbul'da şahane konserler: "Gülben Ergen"

ZEYNEP BASTIK

İNANILMAZ BİR ENERJİYLE İZMİRLİLERİ KUCAKLADI

Zeynep Bastık geçtiğimiz günlerde İzmir Karşıya’daki Carnival Venue’de sahne aldı. Kırmızı dantel elbisesinin üzerine deri bir korse ile orijinal bir tarz yakalayan Zeynep Bastık ilk şarkıdan itibaren inanılmaz bir enerjiyle İzmirlileri kucakladı.

DANSLARIYLA BÜYÜLEDİ

Sahnede yerinde duramayan Bastık kıvrak dans figürleriyle, karizması ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla seyircisine unutulmaz saatler yaşattı.

Urla’da yaşayan Zeynep Bastık, tüm biletleri günler öncesinden tükenen konserde sevenlerine İzmir’in kalbinde ayrı bir yeri olduğunu söyledi. Ortaokul ve liseyi İzmir’de okuyan, müziğe de burada başlayan Zeynep Bastık “Bu şehrin her köşesinde ayrı bir anım var. İzmir’e geldiğimde kendimi evimde, güvende ve çok mutlu hissediyorum” deyince alkış tufanı koptu.

Editör: MURAT ÖZER