Juan Valdez’in marka sponsorluğunu üstlendiği ve takım kaptanı Milli sporcu Aysu Peksağ ile maviliklere açılan Yelken takımı, BAUISC Spring Trophy’23’te aldığı ödül ile denizlerdeki ilk başarısını elde etti.

JUAN VALDEZ YELKEN TAKIMI İLK YARIŞINDA ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU!

BAU BOSPHORUS SAILING CUP 6-7 Mayıs tarihlerinde gerçekleşti. 6 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Boğazı ve 7 Mayıs Pazar günü CaddebostanAdalar açıklarında gerçekleşen 3 yarış ile tamamlandı. 12.00’de Beşiktaş’ta başlayan yarışın ardından Anadolu Hisarı önündeki şamandırayı dönen tekneler, parkurun başlangıç noktasına gelerek yarışı tamamladı.

Gerçekleşen ödül töreninde Juan Valdez’in desteği ile kadınlardan oluşan beş kişiden oluşan yelken ekibi Sportsboat sınıfında 50 teknenin yarıştığı 4. etap sonunda 2.lik ve BAUISC SPRING TROPHY’23 OVERALL’da 1.lik ödülünü almaya hak kazandı. Yelken Federasyonu’nun 2023 yılı takviminde yer alan tüm yarışlara Juan Valdez sponsorluğunda katılacaklarının da müjdesini verdi.

Ali Koç: "Olağanüstü Genel Kurul taleplerini anlayış ve saygıyla karşılıyoruz" Ali Koç: "Olağanüstü Genel Kurul taleplerini anlayış ve saygıyla karşılıyoruz"

Kolombiyalı kahve markası Juan Valdez, Türkiye’de kurulduğu günden bugüne büyümeye ve kahve severlerin vazgeçilmezlerinden olmaya devam ederken; hayata geçirdiği projelerle de daima fark yaratıyor. Markanın her adımını stratejik bir iletişim planı dahilinde kurgulayan Juan Valdez Türkiye ekibi, denize açılan yetenekli kadın sporcuların başarı öykülerinin destekçisi olmaktan gurur duyuyor.