Ayşegül Afacan Köksal’ın özgün tasarımlarının Koton’la buluştuğu  Ayşegül Afacan x Koton koleksiyonu özel alışveriş etkinliğiyle tanıtıldı.

Ayşegül Afacan Köksal’ın özgün tasarımlarının Koton’la buluştuğu  Ayşegül Afacan x Koton koleksiyonu özel alışveriş etkinliğiyle tanıtıldı.

ARZU SABANCI 

Modern stiliyle ilham veren Ayşegül Afacan Köksal, Koton ile hayata geçirdiği ilk koleksiyonunda, şehirli kadının seçkin görünümleri için klasik parçaları, sonbahar – kış trendleriyle birleştiriyor.

GÜLDEN YILMAZ - AYŞEGÜL AFACAN

AYŞEGÜL AFACAN x KOTON KOLEKSİYONU ÖZEL ALIŞVERİŞ ETKİNLİĞİYLE TANITILDI 

Melis Ağazat x Koton 2022-23 Sonbahar/Kış! Melis Ağazat x Koton 2022-23 Sonbahar/Kış!

ŞÜKRAN GÜZELİŞ 

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve Ayşegül Afacan Köksal ev sahipliğinde gerçekleşen özel alışveriş etkinliğine , sanat, influencer, moda ve cemiyet dünyasından birçok seçkin sima katılırken Arzu Sabancı, Demet Şener, İdil Fırat, Neslişah Alkoçlar Düzyatan, Gökçe Bahadır, Şebnem Çapa, Şükran Güzeliş ve ıl Reçber gibi isimler özel bir alışveriş deneyimi yaşadı.  

İDİL FIRAT 

Klasik, güçlü ve yalın tasarımların yer aldığı koleksiyon, şehirli iş kadınını yeni sezonun trend görünümleriyle buluşturan ‘Elegan Suit’, ‘Winter Marine’ ve ‘Shiny Grey’ olmak üzere üç temadan oluşuyor.

NESLİŞAH ALKOÇLAR DÜZYATAN

Ayşegül Afacan x Koton koleksiyonunda, iş stilinin rahat şıklığını yansıtan siluetleriyle parlak griler, marine tonları ve soğuk renkler ön plana çıkıyor. Croplar ve gömleklerle kombinlenen pantolon ve ceket suitlere, büstiyerler, yelekler ve balıkçı yaka kazaklar eşlik ediyor. 

DEMET ŞENER

ELEGAN STİTİN SOKAK MODASINA YANSIMASI 

Şehirli iş kadının ruhunu yansıtan ‘Elegan Suit’ teması, sezonun yükselen trendi çoklu takımlarla güçlü bir stil oluşturuyor. Sonbahar kış mevsiminin vazgeçilmez renkleri kahve ve bej tonlarının hakim olduğu ‘Elegan Suit’ teması, mavi renkli poplin gömlekleriyle stillerin tamamlayıcısı oluyor. Minimal detaylar ve güncel kalıplardan oluşan bu temada, sade ve güçlü kesimler Ayşegül Afacan dokunuşlarıyla zenginleşiyor.

ŞEBNEM ÇAPA 

KIŞ MEVSİMİNE 'MARİN' STİLİ DOKUNUŞU

Kış sezonunda yeniden hayat bulan ‘Marin’ stili ‘Winter Marine’ temasıyla yeniden canlanıyor. Bordonun asaletini Stone rengiyle buluşturan ‘Winter Marine’ teması, Gold-marin düğme ve aksesuarlar ile tamamlanıyor. Çizgiler, zincir detayları ve zincir desenler ile güçlü bir görünüme sahip olurken, temada yer alan zamansız tasarımlar günün her anında size eşlik ediyor! 

GÖKÇE BAHADIR 

OFİS STİLİNE YENİ YORUM

Gri tonlarının hakim olduğu ‘Shiny Grey’ teması, ofis stillerinin tamamlayıcısı oluyor. Ofis görünümünün vazgeçilmezi flanel dokuma, ince çizgiler ve  tailor-made ruhunu ‘Shiny Grey’ temasına yansıtan temada, gündüzden geceye uzanabilen görünümler için modern seçenekler sunuyor. Gümüş tonları ve parlak detaylar tasarımlara enerji katarken, hem şık hem de kullanışlı kombinler oluşturuyot. Cut out parçalar, bağlamalar bu sezon gardıropların vazgeçilmezi oluyor. 

IŞIL REÇBER

Ayşegül Afacan x Koton koleksiyonu seçili Koton mağazaları, Koton APP ve koton.com’da…

HANDE SEZER PEKCAN