New York moda haftasına Multiverse Tommy Factory defile deneyimi ile dönen Tommy Hilfiger etkinlikte konukların yanı sıra pek çok ünlüyü ve yıldızı ağırladı.

Gerçek modelleri ve sanal kreatifleri fiziksel ve dijital podyumlara çıkararak gerçek ve sanal dünyalar ile markanın ‘Gördüğünü Aldefile deneyimi arasında köprü kuran etkinlikte yeni TH Monogram da lanse edildi.

LILA MOSS

NEW YORK MODA HAFTASINA MULTIVERSE TOMMY FACTORY DEFİLE DENEYİMİ İLE DÖNEN TOMMY HILFIGER ETKİNLİKTE KONUKLARIN YANI SIRA PEK ÇOK ÜNLÜYÜ VE YILDIZI AĞIRLADI 

KATE MOSS - KOURTNEY KARDASHIAN

Etkinliğin VIP konukları arasında Travis Barker, Kourtney Kardashian, Kris Jenner, Shawn Mendes, Kate Moss ve John Legend gibi ünlüler yeraldı.

JOHN LEGEND - SHAW MENDES

Serenay X Mavi Icon koleksiyonu 5'inci yılında yine çok 'Serenay!' Serenay X Mavi Icon koleksiyonu 5'inci yılında yine çok 'Serenay!'

Tommy HilfigerNew York Moda Haftasına dönüşünü 11 Eylül Pazar akşamı düzenlenen Tommy Factory Sonbahar 22 defilesiyle kutladı.

Ve New York’a yakışır bir şekilde defile yağmura rağmen devam etti. Etkinlik sırasında ünlü illüstratör ve grafik tasarımcı Fergus Purcell ile birlikte yaratılan ve markanın prep temasına güncel bir bakış açısı getiren TH Monogram da lanse edildi.Dijital inovasyonlar, fiziksel ortamdaki konuklara multiverse defile deneyimi yaşatırken dünya çapındakiizleyenlere sunulan canlı yayın, fiziksel etkinliği Superplastic’in yıldız avatarlarının rol aldığı sanal dünyayla buluşturdu.

KOURTNEY KARDASHIAN - TRAVIS BARKER - ALABAMA BARKER

SONBAHAR 22 KOLEKSİYON AÇIKLAMASI

“TOMMYFACTORY–THEMAKINGOFAFASHIONSHOW etkinliğimize hoş geldiniz. Sonbahar 2022 sezonu için New York’a dönerken Andy Warhol’un moda, sanat, müzik ve eğlenceyi bir araya getirdiği Factory adlı ikonik stüdyosuna saygı duruşunda bulunuyoruz.

Fergus Purcell ile birlikte tasarladığımız yeni TH Monogram, İngiliz tasarımcı Richard Quinn ile sınırları yıkan işbirliğimiz ve daha birçok girişimle bu sonbahar sezonunda klasiklerle yenilikleri çarpıştırarak geleceği aydınlatıyoruz. Geleneksel Amerikan tarzını sokak giyiminden ilham alan çağdaş dokunuşlarla yeniden yorumluyoruz. Cesur pop renklerin çarpışması, ölçeklerin yeniden tanımlanması ve marka mirası klasiklerin yeni stilleri bu sezonun tasarım kodlarını oluşturuyor.

Modern prep temamız herkese kucak açıyor. Gerçek dünyadan sanal ortamlara her yerde pop kültürü ve yaratıcılığıkapsayıcı bir şekilde kutlayan TommyFactory’e hoş geldiniz.”

TommyHilfiger