Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Mahalli İdareler Yerel Seçimleri için oyunu Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulu'nda kullandı.

Cevdet Yılmaz: "Bölgemizde artan gerilimin biran önce düşmesini diliyoruz" Cevdet Yılmaz: "Bölgemizde artan gerilimin biran önce düşmesini diliyoruz"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Mahalli İdareler Yerel Seçimleri için öğlen saatlerinde oyunu kullanacağı Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulu'na geldi.

Bakan Koca'ya eşi Hale Koca ve oğulları Emir Koca da eşlik etti. Oy kullanacağı sınıfa giren Bakan Koca, sandık görevlileriyle de tek tek selamlaştı. Bakan Koca ve ailesi 3305 numaralı sandıkta oy kullandı. Oy kullandıktan sonra Bakan Koca açıklamalarda bulundu.

BAKAN KOCA: "DEMOKRASİDE SEÇEN, SEÇİLENDEN ÜSTÜNDÜR"

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "İstanbul'umuzun tüm şehirlerimizin yerel yönetimler için yapacağı tercihin hayırlı olmasını temenni ediyorum.

“Demokratik bir hak olarak oyunu kullanan herkese teşekkür ediyorum. Oy kullanmak şehirlerimiz için bir sorumluluğumuz. Yönetimde özellikle halkın iradesi esastır. Demokraside seçen, seçilenden üstündür. Seçim sonuçlarının şimdiden ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi. Bakan Koca oyunu kullandıktan sonra okuldan ayrıldı. (DHA) 

Editör: Admin Admin